Aynen Devam

11.11.2019
A+
A-

Fahrettin Kayan yazdı…

Rakip 10 kişi kaldıktan sonra çok pozisyona girdik ama golü bulamadık. Gelecek haftalar adına umut verdik.

Bülent Hoca elinden geleni yapıyor. Hem bu şartlarda gitse kim gelecek, daha iyisini mi bulacağız Allah aşkına! Hoca takımın başında kalmalı.

Baba Başkan ve oğul Başkan bu kadar borcun içinde daha ne yapsın? Onlar da gitmesin. Gitse bu kadar borca kim gelecek, kim çare bulacak? Onlar da kesinlikle kalmalı.

Futbolcular desen geçen senelerin hatırı var. Zor zamanlarda takıma sahip çıktılar, bu sezon form tutamadılar ama canları sağ olsun. Onlar da toparlar kendini, biz bekleyelim yeter ki.

O yüzden bir şey yapmaya gerek yok. Şartlarımız ağır ya, buna razı olmak lazım.

Herhalde Antalyaspor tarihi boyunca bu kadar saçma gerekçeleri kimse görmemiş, duymamıştır. HERKESİ TEBRİK EDERİZ, AYNEN DEVAM!

Yokuş aşağı gidiyoruz ama kimse taşın altına elini sokmuyor. Üstüne üstlük bu saçma gerekçelerle insanlar aptal yerine konuyor.

Dilimizde tüy bitti sezon başından beri. “Aman dikkat” dediğimiz ne varsa her hafta üstüne koyarak daha da ateşe düşüyoruz.

Ama biz söyledikçe kötü oluyoruz, bahanelerle günü geçiştirenler ise iyi oluyor. Ancak bu bahanelerle kendilerini avutanlar, Antalyaspor’un kaderiyle oynuyor.

6 sezon sonra ilk defa 4 maç üst üste kaybettik. Takımda hiç ışık yok. Rakip 10 kişi kalana kadar tek bir pozisyonumuz bile yok. Sonrasında bulduğumuz pozisyonlarda ise Çaykur Rizespor’un üçüncü kalecisini neredeyse milli yapacaktık.

Lig sıralamasında bize rakip herkese puan kaybedip dipteki girdabın içine çok erken girdik. Eski oyuncularımız bu sene sahada ruh gibi. Yeni transferler desen içlerinden bir tek Ufuk bir şeyler yapmaya çalışıyor. Onu da Bülent Hoca oyundan almayı çok seviyor.

3 haftadır üst üste kaybeden takım deplasmanda çok kritik maça çıkıyor. Baba Başkan ve Oğul Başkan, Antalya’daki önemli misafirleri sebebiyle takımın yanında olmuyor. En azından biriniz aynı gün maça gelip takımın başında ağırlığınızı koyamaz mıydınız?

Geçen hafta Türk siyasetinde önemli bir isimle maçı takip eden Başkan Fikret Öztürk bu hafta da önemli misafirlerini ağırlıyorsa, Ali Şafak Öztürk’ün Rize’ye gelmesi çok mu zordu?

Kayıplar ve başarısızlıklar geldikçe sürekli para yok diyoruz da bu borç kaç senedir sırtımızda? Para yoksa geçen sezon parasızlık içinde başarı nasıl geldi, onu düşünen yok.

Bizim sorunumuz parasızlıktan ziyade boş vermişlik. Kulüp yönetiminde Öztürk Ailesi hariç kim var ortalarda? Hoca ümit vermedikçe hatalarına rağmen hiçbir şey yokmuş gibi sonuna kadar arkasında durmaya devam ediliyor. Oyuncularda ruhsuzluk, disiplinsizlik, ne ararsan var. Ne ağabeylik yapan var, ne de ortamı toplayan. Onlarda takılsın, boş verelim gitsin.

Köprüden önce son çıkışa yaklaşıyoruz. Lig tarihimizde örneği çok. Eğer sorumluluğu almazsanız, bu takımın gidişatı daha da kötü.

Fikrini önemsemediğiniz taraftarın ve camianın dilinde tek bir cümle:

ÇOK ŞÜKÜR KÖTÜ GÜNLERİ GERİDE BIRAKTIK. ŞİMDİ SIRA DAHA KÖTÜ GÜNLERDE

YORUMLAR
  1. Gökhan ozcan dedi ki:

    Takimda ruh şart hocam ruhsuz takim real madrid olsa kâr etmez..

  2. Ertuğrul Çetin dedi ki:

    Size katılıyorum Fahrettin bey herzaman şehrimizin takımına destek vermek zorundayız. Başka Antalya Spor yok

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
27 Temmuz 2020
21 Temmuz 2020
14 Temmuz 2020
10 Temmuz 2020
30 Haziran 2020