SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Yıkılmadık, Yıkılmayız

Takımını yürekten seven, taşın altına elini koyan Antalyaspor sevdalıları olduğu sürece yıkılmayız, yıkamazlar…

21 Ağustos 2018 - 8:25 'de eklendi.
Yıkılmadık, Yıkılmayız

Maç öncesi saha içinden ziyade saha dışında Antalyaspor’u zor bir maç bekliyordu. Yönetimin anlamsız şekilde Kale Arkası biletlerini satışa kapatıp, Antalyaspor’un ruhu olan 07 Gençlik grubunu anlamsız şekilde içeri almaması ve yönetimsel konular yerine tribün mühendisliğine soyunması anlamsızdı. Kale arkası boş olunca tribünlerdeki atmosfer de her zaman eksik oluyor.

Antalyaspor maça iştahlı başladı ve golü de buldu. Sonrası ise Antalyaspor tarihinde unutulması gereken bir gece olarak hafızalara kazındı.

Yönetimin gereksiz açıklamaları kardeşi kardeşe küstürdü.

Tribünde gerginlik tırmandı. Hatta polis araya barikat kurdu. Aynı renklere gönül vermiş insanlar birbirine düşünce, takım da onlara ayak uydurdu ve bir anda geriye düştük.

Devre arasında en üzüldüğüm an ise aileleriyle maçlara gelen insanların yaşanan olaylardan sonra stadı terk etmesiydi. Bu insanları tekrar tribünlere eşleriyle, çocuklarıyla nasıl çağırabileceksiniz?

Diğer bir konu da sene başında kombinesini alıp, takımına destek olan taraftarların küstürülmesi…

Bu konunun yönetimin çok fazla umurunda olduğunu düşünmüyorum. Sene başında gruplar maratonda X blokta olacak deseler, insanlar da kombinelerini ona göre alırlardı. Bu konuda yönetim tek başına bu yaşananların sorumlusudur. Bununla ilgili hukuki olarak da başları önümüzdeki günlerde ağrıyacak gibi görünüyor.

Bugün beklenen oldu ve Cihan Bulut ve yönetimi kongre kararı aldı. Geldikleri günden beri taraftarla yıldızı barışmayan ve kulübü yönetemeyen, transfer dönemini boş geçen, lisans çıkartamayan bir yönetim için bence o koltukta fazla bile kaldılar. Ama zamanlama olarak bence doğru bir karar değil. Ya bu işi mayıs sonunda yapıp yeni yönetimin önünü açacaklardı ya da 31 Ağustos’ta transfer döneminin sonunda lisans problemini çözüp, transfer yapıp gideceklerdi. Şu anda yaptıkları tek şey, yeni yönetimin kucağına el bombası bırakmak oldu.

Kimse endişelenmesin. Antalyaspor, sevenleri olduğu sürece asla sahipsiz kalmaz. Yeter ki göreve talip olma heveslisi olan insanların önü açılsın, seçim sistemi değişsin ,kulübün kararlarını camia demokratik şekilde versin. Başarı işte o zaman gelecektir

Bu sene bizi zor günler bekliyor ama takımını yürekten seven, taşın altına elini koyan Antalyaspor sevdalıları olduğu sürece yıkılmayız, yıkamazlar!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER