Yenemiyorsan Yenilmeyeceksin

28.02.2018
A+
A-

İç sahadaki başarımızı sürdürüp, deplasmanlardan bir puan da olsa getirdiğimiz takdirde ligi zorlanmadan bitireceğimizi tahmin ediyorum…

Osmanlıspor deplasmanındaki maç, altı puan değerindeydi. Taraftarımızın desteğiyle maçı iç sahada gibi oynadık. Deplasman fobisinden kurtulmak için ideal bir maçtı. Ama 90 dakikanın geneline baktığımızda 1’er puan iki takım için de adil olan sonuçtu. Bu skorla hem Osmanlıspor’u yanımıza yaklaştırmadık hem de sene sonunda olası puan eşitliğinde ligi onlardan üstte bitirmeyi garantiledik.

Şimdi içeride Sivasspor maçı var. Bu maçtan alınacak 3 puan bizi ligde oldukça rahatlatacaktır.

Düşme barajının 35-36 puan civarında olacağını düşünüyorum. Zira altımızdaki takımların oldukça zorlu fikstürleri var. İç sahadaki başarımızı sürdürüp, deplasmanlardan bir puan da olsa getirdiğimiz takdirde ligi zorlanmadan bitireceğimizi tahmin ediyorum. Düşme barajını en kötü senaryoya göre 38-39 olduğunu varsayarsak, daha almamız gereken 14 puan var.

Hamza Hocanın bu takıma tekrar kazandırdığı arkadaşlık ve takım olma ruhu, bizim en büyük avantajımız. Konyaspor özellikle bu konuda yaptığı son transferlerden sonra kadroları bizden daha iyi olmasına rağmen ciddi sıkıntı yaşıyor. Taraftarımız özellikle yeni stattan sonra her geçen sene yükselen bir performansla takımlarına katkı koymaya devam ediyor. Özellikle camia olabilme konusunda büyük adımlar attığımızı düşünüyorum.

Bu seneyi kazasız belasız atlatıp, gelecek seneden itibaren ayağını yere sağlam basan, borçsuz bir Antalyaspor hayaliyle… Herkesi pazar günü 19.00’da stada bekliyorum.

Başka Antalyaspor yok!

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
21 Mayıs 2019
14 Mayıs 2019
30 Nisan 2019
23 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.