SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Hatalar Zinciri

Daha 40 dakikada 3-0 mağlup duruma düşen, sahada ne yaptığını bilmeyen, hangi taktikle oynadığı belli olmayan bir Antalyaspor görmek oldukça üzücüydü…

14 Şubat 2018 - 7:42 'de eklendi.
Hatalar Zinciri

Geçen haftaki iyi mücadele ve galibiyet, İstanbul deplasmanı öncesi hepimizi umutlandırmıştı. İçimizden bir puan neden olmasın diye geçiriyorduk.

Hatalar zinciri, Hamza Hocanın maç önü açıklamalarıyla başladı. Profesyonel insanlar yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli olmalılar. Maçın kadrosunu görünce kazanan takımı bozan hocamıza anlam veremedim. Hele sol kanatta yaptığı değişiklikler bir nevi intihardı gözümde. Sol bekte Süper Lig seviyesinde olmadığını düşündüğüm Musa Nizam’ı koyup önüne yine sol bek orijinli Sakıb’ı koyması bu maç özelinde anlamsızdı. Ön liberoda Hakan Özmert yerine Harun’u görmek isterdim şahsen.

Daha 40 dakikada 3-0 mağlup duruma düşen, sahada ne yaptığını bilmeyen, hangi taktikle oynadığı belli olmayan bir Antalyaspor görmek oldukça üzücüydü. Uzun zamandır bu kadar çaresiz bir Antalyaspor görmemiştim. Hamza Hoca iş işten geçtikten sonra iki oyuncu değişikliği yaptı ama maç çoktan bitmişti bile. Galatasaray 2. yarı üzerimize daha fazla gelmeyerek olası tarihi bir farkı önledi.

Bu zamana kadar yaptıklarıyla devamlı övdüğümüz Hamza Hoca, bu maçta resmen sınıfta kaldı. Umarım Kayserispor maçında bu hatalarından ders çıkarıp yine doğru bir 11 çıkarır sahaya.

Bu hafta rakiplerimizin hemen hemen hepsinin puan kazanmasıyla kötü bir haftayı geride bıraktık. Kayserispor maçında üzerimize düşeni yapıp stadı doldurup, takımımıza 90 dakika destek olup, üç puanı kazanmak zorundayız. Bu sene zor bir sene geçireceğimiz aşikar. Umarım ihtiyacımız olan puanı olabildiğince çabuk toplayıp sezonu bitiririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER