SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Hatalar ve Şanssızlıklar

İleri uçta Emre Güral, kanatta Mbilla ile başlasak belki de şu anda alınan üç puanın sevincini yaşıyorduk …

08 Mart 2017 - 8:24 'de eklendi.
Hatalar ve Şanssızlıklar

Akhisar deplasmanındaki yenilgiden sonra “Nazar boncuğu” demiştik. Galatasaray maçında ise önce bana göre Rıza Hocanın kadro seçimindeki hataları, sonra da maç içerisindeki şanssızlıklar sahadan mağlup ayrılmamıza sebep oldu.

Zeki Yıldırım’ın yerine Salih Dursun ismini gören herkes benim gibi “Orada ne işi var?” diye birbirlerine sordular. Halbuki Sandro gibi bir dünya markasına sahibiz. Yanında oynayacak olan Charles, defans göbeğindeki Chico ve Diego ile dört Brezilyalı son derece uyumlu bir performans sergileyebilirdi.

Devre arasında hatasından dönen Rıza Hocanın orta sahaya Zeki’yi monte etmesiyle üstünlüğü ele aldık. Serdar Özkan maç boyu hayal kırıklığıydı ve geçen seneyi mumla aratmaya devam ediyor. İleri uçta Emre Güral, kanatta Mbilla ile başlasak belki de şu anda alınan üç puanın sevincini yaşıyorduk. Diego’nun sakatlığıyla defansın göbeğinin zayıflaması ve onun eksikliğinde vurulan bir kafa vuruşu sonumuzu hazırladı.

Belki de ilk dört sıra için yapılacak mücadele artık çok zora girdi. Artık hedefimiz beşincilik ve rakip Trabzonspor. Son haftaya kadar sürecek bu mücadeleyi umarım biz önde kapatırız.

Haftaya Rize’yi devirip yolumuza devam etmemiz dileğiyle..

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER