SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Altı Puanlık Maç

Önce Karabük deplasmanı sonra Konyaspor maçı ve önümüzdeki sezonun planlarına başlangıç.. .Hayallerimiz bunlar, bakalım gerçekleşecek mi…

04 Nisan 2018 - 8:51 'de eklendi.
Altı Puanlık Maç

Üç maçlık kader serisinin ilk ayağı, Bursaspor maçıydı. Sahaya çıkabilecek en iyi kadroyu sürdü Hamza Hoca. Vainqueur acaba ilk 11 olabilir miydi diye aklımdan geçirdim ama oyuna girdikten sonraki umursamaz oyunuyla neden ilk 11 çıkmadığını kendi kendine gösterdi bizlere.

Sahada 90 dakika boyunca kötü futbol oynayan iki takım vardı. Biz kötüydük ama bizden daha kötü bir takım karşımızda olduğu için bu maçı kazandığımızı düşünüyorum. Bu kritik haftada önemli olan 3 puan olduğı için emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Hakan Özmert’e ayrı bir parantez açmak gerek… Geldiğinde hepimizin karşı çıktığı ve burun kıvırdığı bir isimdi ama sahada en çok mücadele eden futbolcuların başında geliyor ve orta sahamızı her anlamda toparlayıcı bir rol üstleniyor Charles ile birlikte.

Gelelim bu haftaki rakibimiz Karabükspor’a…

Cuma günü izlediğim Karabükspor, sahadaki iki takımdan da daha derli toplu ve iyi bir futbol oynadı. Hamza Hoca ve futbolcular umarım Karabükspor deplasmanını çantada keklik görmezler. Zira orada bizi çok zor bir 90 dakikanın beklediğini düşünüyorum. Ayrıca önümüzdeki iki maçlık seriden çıkartılacak 4 puanın bizi oldukça rahatlatacağını ve kalan 5 maçta da 3-4 puanın bize yeteceğini düşünüyorum.

07 Gençlik’in haksız cezası sebebiyle tribünlerde olmamasının ne kadar büyük eksiklik olduğunu ise görmüş olduk. Konyaspor maçında bunun acısını çıkartarak sezonun en iyi tribününü yapacaklarına olan inancım sonsuz.

Önce Karabük deplasmanı sonra Konyaspor maçı ve önümüzdeki sezonun planlarına başlangıç.. .Hayallerimiz bunlar, bakalım gerçekleşecek mi?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER