SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Eto’o Yetmedi

Trabzonspor’a karşı galibiyet yollarımız tıkanmış, basiretimiz bağlanmış. Deplasmanda yıllardır bir galibiyet almışız yalnızca. Hırslı bir takım olsak kazanmaya odaklı bir oyun oynardık. Hakemin de katkılarıyla 3-0’lık skorla ayıldık Trabzon’dan. Eto’o da yetmedi Trabzon’a karşı bize. Zaten bence bir futbolcudan hem hoca hem oyuncu olmaz. Kişi tek bir şeye odaklanır. Eto’o da bu maçta bence takımı […]

22 Aralık 2015 - 10:23 'de eklendi.
Eto’o Yetmedi

Trabzonspor’a karşı galibiyet yollarımız tıkanmış, basiretimiz bağlanmış. Deplasmanda yıllardır bir galibiyet almışız yalnızca. Hırslı bir takım olsak kazanmaya odaklı bir oyun oynardık. Hakemin de katkılarıyla 3-0’lık skorla ayıldık Trabzon’dan.

Eto’o da yetmedi Trabzon’a karşı bize. Zaten bence bir futbolcudan hem hoca hem oyuncu olmaz. Kişi tek bir şeye odaklanır. Eto’o da bu maçta bence takımı çalıştırmaya odaklanıp oyun içi statüsünü ikinci plana attı. Çünkü her maç gol atan futbolcu unvanına bir gol kadar yakınken onu da elde edemedi.

Bence bu maçta en etkin oyuncu Fornezzi’ydi. Yediği gollerin hiçbiri kendi hatası değildi. Çok açık verdik rakibe. Tüm açıklarımıza rağmen yine de iyi kurtarışları vardı Fornezzi’nin.

Lokman’ın da gayretini ayrı bir paragrafta yazmak istiyorum. Gayretini gole çevirebilse çok daha güzel olacaktı ama olmadı.

Benim en üzüldüğüm şey Trabzon’a deplasmana giden taraftarın emeklerinin boşa gitmesiydi. Antalya’dan memleketi Samsun’a giden teyzemin yol çilesini biliyorum bizzat. Antalya- Trabzon arasındaki çileyi tahmin bile edemiyorum. Üstelik şimdiki hava şartlarını düşünürsek oraya ulaşmış olmaları bile mucize gibi. Zaten dönüşte Ankara sisine takıldı taraftar. Bu kadar cefaya bir puan da olsa alınmalıydı. Olmadı.

Takım sayesinde bu haftaya da çocuklarımın “Antalyaspor yenildi” nidalarıyla başladım. Yine de mutluyum. Ankara’da yaşayan çocukların aklına Antalyaspor sokabildiğim, onları Antalyaspor’a dair konuşturabildiğim için mutluyum.

Yeni bir hocayla haftaya daha iyi başlayalım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER