SadeceAntalyaspor.com
Eren İnal

Karanlıktan Aydınlığa

Haftalar geçtikçe takımın mücadele gücü ve ortaya koyduğu futbol daha iyiye gidiyor …

08 Kasım 2016 - 9:53 'de eklendi.
Karanlıktan Aydınlığa

Yine kritik bir maç ve yine üç puan. Rıza Hoca geldiğinden beridir güvenim tamdı, her hafta takım üstüne koyarak devam ediyor. Hatta Rıza Hocanın ismi dahi Antalyaspor ile anılmadan gelmesinden yanaydım çünkü en doğru seçim o olacaktı.

Haftalar geçtikçe takımın mücadele gücü ve ortaya koyduğu futbol daha iyiye gidiyor. Gençlerbirliği maçının ilk yarısında kaleci Ferhat’ın çıkardığı penaltıya kadar kalemizde iki veya üç net pozisyon gördük. Belki de o penaltının kurtarılması takımın uyanmasına ve maça ortak olmasını sağladı. Bu sefer biz penaltı kazandık ve fırsatı iyi değerlendirip golü bulduk.

İkinci yarı bambaşka bir Antalyaspor vardı sahada. Birçok gol pozisyonunu değerlendiremedik. Tam maç 1-0 bitiyor derken Stancu’nun kaçırdığı bir pozisyon var ki son uzatma dakikasında nabız aldık diyebilirim. Öyle ya da böyle maçı kazandık, iyi yoldayız.

Rıza Hoca şimdiye kadar takıma kattıklarıyla yönetimin ne kadar doğru bir seçim yaptığını kanıtlar gibi. Daha yolun başındayız, takım bu süreçte iyi reaksiyon gösteriyor. Önümüzde milli ara var. Bunu en iyi şekilde değerlendirip önümüzdeki zorlu Trabzonspor deplasmanına en iyi şekilde hazırlanmalıyız. Bir de taraftardan bahsetmek lazım, yine üstüne düşeni fazlasıyla yaptı ve 10.000 rakamını yine yakaladık.

Yazının başlığında belirttiğim gibi karanlıktan aydınlığa doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Antalyaspor camiası bütünleşince altından kalkamayacağı bir şey yoktur. Şu anda herkes üstüne düşeni yapıyor. Başkanı, hocası, futbolcusu ve taraftarıyla umarım bu şekilde de devam eder.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER