SadeceAntalyaspor.com
Eren İnal

Kaos

Bu takımda benim gözümde milli takıma gidecek kapasitede bir tek sen vardın Sakıb efendi …

20 Eylül 2017 - 7:56 'de eklendi.
Kaos

Antalyaspor camiası adına rezil geçen bir hafta sonunu geride bıraktık. Maçın ilk yarısında oynanan rezalet futbol ve hakemin insiyatifini Kayserispor’dan yana kullanmasının yanı sıra ikinci devrede kımıldamaya, rakibe baskı kurmaya başlayan takımımızda kazanılan penaltıyı Eto’o gole çeviremeyince takım oyundan iyice düştü ve kötü sondan kaçamadık.

İlk defa Eto’o’nun bir penaltı kullanırken yüz ifadesinde tedirginlik ve korku hissettim. Neticede gol yapamadı. Zaten içimden geçmişti gol yapamayacağı çünkü ilk defa Eto’o’yu bu şekilde gördüm.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da leş kargaları takımın üzerine üşüştü. Eto’o olayı ile başlayan krizde Nasri’nin kazanacağı garanti ücret ve bonuslar basında yer almaya başladı. Bu haberleri basına servis eden kişi ve kişiler bellidir. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da aynı tezgahlar…

Bu sezon takım yine oynamıyordu. Sadece Rıza Hoca ile alakası yoktu durumun. Geçen sezon Jose Morais’e ne yapıldıysa aynısı Rıza Çalımbay’a yapıldı ve yollarımız ayrıldı. Rıza Hoca’ya bugüne kadar Antalyasporumuz’a kattıkları için şahsım adına teşekkür ederim. Kulüp tarihine rekorlarla geçen güzel bir sezonu geride bıraktık. Yolun açık olsun hocam.

Maç çıkışı oynanan kötü futbola dayanamayan bazı taraftarlarımız öncelikle Sakıb Aytaç’a sosyal medya üzerinden gönderdiği mesajla uygun bir dille tepkisini gösterdi. Ama bizim Sakıb Efendi “Sen kimsin bebe” ve “Delikanlıysan gel yüzüme söyle” gibi tehditler savurarak gelen mesaja cevap vermiş. Maç sonunda adrenalin yüksek olur. O yüzden mantıklı düşünmeden hareket edip tehdit eder gibi cevaplar veren Sakıb Aytaç’ın üstü taraftarlarımız tarafından çizilmiş ve bu forma altında istenmeyen bir futbolcu olmuştur. Bu takımda benim gözümde milli takıma gidecek kapasitede bir tek sen vardın ama kafanı kullanmazsan işte böyle kendini bitirirsin Sakıb Efendi.

Aynı şekilde sosyal medya üzerinden gelen mesajlarda tepkiler almasına rağmen kaleci Ferhat Kaplan’ın üzgün ve mahçup olduğunu ve hatta özür dilediğini gördük. Bu kötü günlerden hep birlikte çıkacağımızı da belirtmiş. Bu taraftar Ferhat Kaplan’ı bağrına basar ama seni asla affetmez Sakıb Efendi.

Dönüş yolunda ise taraftarlarımızı taşıyan otobüslere taşlı, tüfekli ve havai fişekli saldırılar yapıldı. Her şeyin üstüne bu olay da moralleri bozdu. Tek tesellimiz kimsenin bu olaydan yara almadan kurtulması oldu. Bu olay bir İstanbul takımının başına gelse günlerce konuşulurdu ama biz Anadolu takımı olduğumuz için bir iki haberle geçiştirildik. Bunları yapan Kayserispor taraftarları şunu unutmasın ki yarına kalır ama yanınıza kalmaz.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER