Rahat Galibiyet

15.03.2017
A+
A-

Büyük bir yönetimsel problem yaşanmaz ise Antalyaspor’u çok güzel günlerin beklediği aşikar …

Son iki maçını kaybetmiş, bitime sayılı hafta kala düşme korkusunu iliklerine kadar yaşayan bir Rizespor… Karşısında son iki maçını kaybetmiş, “Acaba düşüşe geçecek mi” sorularının kafaları kurcaladığı bir Antalyaspor…

Maçın başında itibaren Rizespor’un üstün oyununu kabul ettireceğini düşünmüştüm. Fakat öyle olmadı. Klasik olarak düşme potasındaki takımların yaşadığı stres, hem oyunsal olarak hem de mental olarak Rizespor’un oyundan hemen düşmesine sebep oldu. Bir türlü oyunu kabul ettiremeyen, ne yapacağını bilmeyen Rizespor vardı sahada. Hal böyle olunca, rakibine göre daha yetenekli ve daha dinamik oyuncuları bulunan Antalyasporumuz, maç başlangıcından itibaren kontrolü eline aldı ve golleri rahatça bulup, bir o kadar da kaçırarak zor gözüken deplasmandan rahat bir galibiyet aldı ve Antalya’ya döndü.

Her hafta methiyeler düzdüğümüz, “Küme düşecek” derken ilk beşi kovalar konuma getirdiği Antalyaspor’u içeride ve dışarıda korkusuzca, güzel futbol oynatan Rıza Hocayı bir kez daha tebrik ediyorum.

Büyük bir yönetimsel problem yaşanmaz ise Antalyaspor’u çok güzel günlerin beklediği aşikar.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
1 Mart 2021
17 Şubat 2021
8 Şubat 2021
4 Şubat 2021
1 Şubat 2021