SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Nisanda 07 Puan

Özellikle bu milli ara disiplinli çalışılarak ve eksikler tamamlanarak çok iyi değerlendirilmelidir…

21 Mart 2018 - 7:28 'de eklendi.
Nisanda 07 Puan

2006-2007 sezonunda 39 puanla Antalyaspor bir alt lige düştüğünden bu yana geçen 11 yılda, düşme sınırı 35-36 puan seviyelerinde olmuş. Bu sene de o seviyelerde olacağını öngörüyorum.

Çok önemli, hayati bir galibiyet olduğu aşikar Kasımpaşa maçının… Yalnız, bir taraftan da kağıdı kalemi alıp hesap yapma zamanı…

Sezon başından bu yana bu takımın küme düşmeyeceğini iddia ediyorum. Fakat özellikle sahamızda iyi oynayıp, kaybettiğimiz Sivasspor maçı gibi iç sahada oynayıp mutlak kazanmamız gereken maçlarda şans yanımızda olmaz ise, o zaman işler sarpa sarabilir. Futbol şansının da yanımızda olması gerekiyor özellikle şu önümüzdeki sekiz haftada.

Kasımpaşa galibiyeti ile haneye yazılan üç puan sonucunda 28 puanla biraz olsun “oh” dedik. Fakat önümüzde 3 maç var ve bu maçları kurtuluş maçı olarak görüyorum. Bunlar kendi sahamızda oynayacağımız Bursaspor, Konyaspor maçları ve bunların arasındaki Karabükspor deplasmanı. Bu 3 maçtan alınacak 7 puanın bu sezonun defterini kapatacağı kanaatindeyim.

Deplasmanlarda Osmanlı ve Kasımpaşa maçlarından alınan 4 altın puanla sahamızda kaybedelilen Sivasspor maçını amorti ettik. Şimdi nisan ayında oynanacak 3 maç, kabusla geçen sezonda zarar görmemek için en kolay çıkış yolumuz olacak.

Özellikle bu milli ara disiplinli çalışılarak ve eksikler tamamlanarak çok iyi değerlendirilmelidir. Sezon başından beri bir türlü yüzü gülmeyen, buna rağmen sonuna kadar takımının arkasında olup destekleyen taraftarlara galibiyetlerle teşekkür edilmelidir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER