SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Kurtarıcı Hamzaoğlu ve Taraftar Olacak

Hamza Hocanın Antalyaspor’u daha iyi yerlere getirmek için arayışta olduğu gayet açık…

14 Şubat 2018 - 7:39 'de eklendi.
Kurtarıcı Hamzaoğlu ve Taraftar Olacak

Her ne kadar Hamza Hamzaoğlu’nun Galatasaray önünde ilk 11’de görev verdiği Musa Nizam ve Hakan Özmert tercihleri tartışmaya açık olsa da hocanın Antalyaspor’u daha iyi yerlere getirmek için arayışta olduğu gayet açık.

Öncelikle bu duruma saygı duymak gerekiyor. Geçmişte küme düşülen zamanı hatırlayacak olursak, bu sene ile paralel teknik direktör değişiklikleri görüyoruz. Fakat Fuat Çapa ve Hamza Hamzaoğlu kıyaslandığı zaman açık ara hem CV hem de başarı olarak ikisi arasında şu anki takımımızın hocası açık ara önde. Ayrıca devre arasını takımla geçirmesi çok büyük avantaj.

Kısaca bundan sonra Kayserispor ile başlayacak final maçlarında hem hocanın hem takımın yanında olmak taraftarın en büyük görevidir. Hoca kime şans verir, kimi uygun görürse saha içerisinde destek olunması ve sonuna kadar fayda sağlanması lazım. Bu konuda özellikle içeride taraftarlara büyük görev düşüyor.

Gelecek dört iç saha maçı yanına bir dış saha galibiyeti eklersek bu sezonu kayıpsız atlatırız diye düşünüyorum. Antalyaspor taraftarı; oyuncusu ve hocasıyla birlik olursa daha fazlasını bile yapar.

Bu haftadan itibaren haydi tribünlere!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER