Klopp Gelse Nafile

03.12.2019
A+
A-

Engin Erdem yazdı…

Çoğunlukla yazdığım ve savunduğum görüş, teknik direktör konusunda devamlılıktır. Futbol bir takım oyunudur. Sürekli değişimler, takım oyunu olan futbolda hep kısa süreli gelir geçer çözümler olmuştur. Kalıcı başarı için sabır ve devamlılık gerekir.

Bülent Korkmaz’ın gönderilmesi çok büyük bir hataydı. Yeni kan ve yeni heyecan ile çıkılan yolun sonu uçurum. En başından beri sizi sonuca ulaştıracak kestirme olmasa bile en iyi bilinen yolda devam edilmeliydi. Kısaca Bülent Korkmaz’ı çok arayacağız. Çok rahat bir şekilde ligde kalabilecek Antalyaspor, büyük bir hata sonucu sezon sonu yazmak istemediğim, kimsenin istemediği durumu yaşayabilir.

Tomas kötü bir teknik direktördür demiyorum. Ligin ortasında yepyeni bir oyun kanalize etmek, Klopp gelse bile çok zor. Teknik direktör daha oyuncuları tam olarak tanıyana, lige, şehre ve daha bir sürü faktöre uyum sağlayana kadar iş işten geçmiş olacak. Maalesef bunu anlamıyoruz. Değişim değişim diye tutturup kısa süreli heyecanlar arıyoruz.

Pozisyona giremeyen, ne oynadığı belli olmayan bir Antalyaspor’u kim istedi? Bizler. İşte sonuç. Başakşehir 2 Antalyaspor 0.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
25 Ocak 2021
18 Ocak 2021
7 Ocak 2021
4 Ocak 2021