İnanmaya Devam

04.11.2019
A+
A-

Engin Erdem yazdı…

Bayraklarla, marşlarla büyük bir coşkuyla, milli maç havasında çıktı Antalyaspor takımı Beşiktaş karşısına.

Coşku,umut ve heyecan dolu başlayan mücadelede bireysel açıdan affedilmeyecek hatalar sonucu birdenbire kabusa dönüştü. İlk 11 dakikayı 2-0 geride geçmek, yeşil sahada oynayanları ve teknik ekibi bir kenara bırakın tribünleri bile sessizliğe, karamsarlığa büründürdü.

Kolay değil; bol pas yapan, oyunun bölümlerini sabırlı pas oyunu ile geçen tecrübeli rakibi karşısında bu saatten sonra geri dönmek. Ki öyle de oldu. İkinci yarının başında gelen gol ve istekli güzel oyun bir nebze ümitleri ve oyun iştahını arttırsa da bulunan pozisyonlar değerlendirilemedi. Futbol şansı pek yanımızda değildi ve Antalyaspor son üç maçından da puan alamayarak kötü gidişini sürdürdü.

Bireysel oyuncu performanslarına girmeyeceğim. Olumlu düşünmekten yanayım. Ligin daha başı ve alınacak çok yol var. Antalyaspor’un bu kadrosu geçtiğimiz senelere göre kaliteli. Azıcık bir silkelenme galibiyet serilerini getirir ve bambaşka şeyler konuşabiliriz.

Biraz futbol şansı, biraz da olumlu hava güzel günleri getirecektir. Takımın yanında olmaya, kırmızıyla beyazı hissetmeye, buna inanmaya devam.

Bülent Korkmaz’a gelince, saha içerisindeki çoğu oyuncudan daha hızlı reaksiyon gösteriyor hoca. Müdahaleleri, oyunu okuması ve tercihleri, bu konudaki uğraşını gösterir cinsten. Ayrıca maçı yaşadığı, takımı umursadığı, işine saygılı olduğu da çok belli. İyi niyetini her şekilde belli ediyor. Hocaya da inanmaya devam.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
1 Mart 2021
17 Şubat 2021
8 Şubat 2021
4 Şubat 2021
1 Şubat 2021