SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Haydi Başlayalım

Her kötü şey gibi bir yerde bu kötü serüven de bitecekti …

02 Kasım 2016 - 8:29 'de eklendi.
Haydi Başlayalım

Kayserispor maçı başlamadan önce kimle konuşursam konuşayım ümitsizdi. Geride kalan sekiz hafta boyunca kimse güzel bir şey görmedi ki… Mağlubiyetler, kavgalar, tartışmalar… Her kötü şey gibi bir yerde bu kötü serüven de bitecekti.

Maçtan önce kim bana bu maç hakkında sorsa Antalyaspor’un kazanacağına dair görüş belirtmiştim. İçime doğmaktan öte tahminim, kötü serüvenin biteceği ve şansın biraz olsun kırmızı beyaza bürüneceği yönündeydi. Biraz geçen haftalarda oynanan güzel futbol sinyali biraz da Rıza Hocanın ligde oynanan futbolu bilmesi ve ona göre hareket etmesi, gerek yaş ortalaması yüksek ve kaliteli bir takımın “Artık yeter” demesini beklemem böyle düşünmeye sevketti beni. Ki öyle de oldu. Kayserispor deplasmanından alınan üç puan, dokuzuncu hafta itibariyle ligin Antalyaspor için yeniden başlamasını sağladı.

Antalyaspor bu sezon Antalya’daki futbol taraftarlarının heyecanını kursaklarında bıraktı. Oysa futbol aşkıyla yanıp tutuşan o kadar insan var ki bu güzelim şehrimizde… Herkes bir kıvılcım bekliyor. Bu takıma sahip çıkalım. Gençlerbirliği maçında tribünleri dolduralım.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER