SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Gelecek Profili

Engin Erdem -Sezon Öncesi Değerlendirmesi …

09 Ağustos 2017 - 9:28 'de eklendi.
Gelecek Profili

Antalyaspor, geçtiğimiz sezon olduğu gibi transfer sezonuna çok hızlı başladı. Haziran ayında transfer gündemin en çok konuşulanı Antalyaspor’du. Bordeaux’tan Menez ve Lokomotif Moskova’dan Maicon transferi ile hücum hattına sınıf atlatıldı. Bunların yanında Drole ve Salih’in bonservisi alındı. Kaleye Eskişehirspor’dan Boffin alındı, Gençlerbirliği’nden Aydın Karabulut ve geçtiğimiz seneyi Gaziantepspor’da kiralık geçiren Antalya evladı Musa Nizam ile zaten oturmuş olan kadroya takviyeler yapıldı.

Lige çıktığından beri sürekli dairenin dışında oyuncu transferleri yapmaya çalışan, yani Türkiye’de şampiyon olan takımların kadroya giremeyenleri ve doymuş oyuncuları transfer etmekten kaçınan bir Antalyaspor profili izliyoruz. Başkanın demeçleri, daha fazlasını istemesi açıkça söylemek gerekirse bana göre başkana saygı duyulması gerektiğini gösteriyor.

Geçen sezon gelen beşincilik ve hemen hemen oturmuş bir kadro ile teknik adam kalitesi, ileriye daha güvenle bakmamızı sağlıyor.

Geçtiğimiz transfer sezonundaki Eto’o kaosu bu sene de yaşatılmaya çalışılsa da çabuk atlatıldı.

Şu an 10 binin üzerinde kombine satıldığı dile getiriliyor. Herkes ligi iple çekiyor ve dolu tribünlerin önünde kolay kolay maç vermeyecek bir Antalyaspor izleyeceğimizi düşünüyorum.

Yeni sezonda tüm Antalyaspor taraftarlarına bol bol futbolun, başarıların, atılan gollerin konuşulduğu ve hakem hatalarının az olduğu dolu dolu bir sezon diliyorum.

Kalbi Antalyaspor için çarpan herkese…

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Ziya Akpınar ;

    Engin Bey merhaba.

    Yazılarınızı fırsat buldukça takip ediyorum. Sezon öncesi analizlerinize göre yine üst sıraları zorlayan bir takım izleyeceğiz. Ama geçen hafta içerisinde Rıza Hoca hedefimiz ilk 10’a girmek diye bir açıklama yaptı. Taraftarların tam takımı desteklemek için kombinelere saldırdığı bir dönemde talihsiz bir açıklama olduğunu düşünüyorum. Bence de bu takım bu sene Avrupa kupalarını zorlayacaktır. Bu açıklama hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.

    Teşekkürler

    9 Ağustos 2017 11:00