Filmin Sonu Güzel Bitiyor

21.05.2019
A+
A-

Her şeyi bir kenara bırakalım. Tek cümleyle, onca olana rağmen, filmin sonu güzel bitiyor…

Alınan Bursaspor mağlubiyetinin ardından gerginlikler yaşansa da bu sezon en iyi yaptığımız şeylerden biri çabuk yatışıyor, olayları büyütmüyor ve takımın etkilenmemesini sağlıyoruz. Bilerek olmasa da bu durumun her maça olumlu olarak yansıdığı aşikar.

Malatyaspor maçına yakın resmi olmasa da Bülent Hocayla devam edileceği haberleri yayılmaya başladı. Mantıklı buluyorum açıkçası. Teknik adam istikrarına inananlardanım. Başarının bununla aynı doğrultuda olduğunu düşünüyorum. Gerek gelecek sene yapılanması, gerek her ne kadar eksikleri olsa da oturmuş bir sistem Antalyaspor’u daha ileriye götürecektir.

Trabzonspor’un olası UEFA cezası haberleri ligde altıncı takımında Avrupa’ya katılacağı gündemini ortaya çıkardı. Kimse istemez bir Türk takımı ceza alsın fakat böyle bir durum olur ve Antalyaspor, Avrupa Ligi’nde ön eleme maçları oynamaya hak kazanırsa, bu durumun  şehre çok büyük bir hava getireceği kanaatindeyim.

Ligin son haftasına girilirken düşecek denilen Antalyaspor ligi üst sıralarda bitirecek. Her şeyi bir kenara bırakalım. Tek cümleyle, onca olana rağmen, “Filmin sonu güzel bitiyor.”

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
25 Şubat 2020
19 Şubat 2020
11 Şubat 2020
3 Şubat 2020
28 Ocak 2020
21 Ocak 2020
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.