SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Düttürü Dünya

Lig uzun maraton, takılmamak lazım fakat takımda bir isteksizlik gördüm …

16 Ağustos 2017 - 9:28 'de eklendi.
Düttürü Dünya

Sürekli futbolun içinde olmama rağmen Antalyaspor dendiği zaman o arma, o forma karşıma çıktığı zaman akan sular durur. Uzun zaman ayrı kalınca da insan özlüyor ister istemez.

Beşiktaş maçı saatini iple çektim. Ta ki ilk 10 dakikasına kadar. Maç seyircisiz onun sıkıcılığı… İnanılmaz fazla faul olması, yerde yatanın kalkmaması, hakem tarafından saçma düdükler, sıcak- nem bir araya gelince 90 dakika eziyete dönüştü. Topun oyunda kalma süresi toplam 40-50 dakika ancaktır. Hal böyle olunca biri penaltı olmak üzere hakemin taraflı düdükleri maçın Beşiktaş lehine sonuçlanmasına neden oldu.

Lig uzun maraton, takılmamak lazım fakat takımda bir isteksizlik gördüm, teknik adam dahil. Kanatlar işlemiyor, orta sahanın savunmadan başka bir meziyeti yok. Hücum organizasyonu hemen hemen hiç yapılmadı. Kaleci bana göre 1. Lig seviyesinde kalmış. Yaratıcı bir 10 numara eksikliği bariz belli. Bu konu acil çözülmeli.

Ligin ilk maçı… İlk maçın kabahati olmaz fakat hakemlerin biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Oyun olarak mağlup olalım, düdüklere mağlup olmayalım..

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER