Dört Mevsim Antalyaspor

04.12.2018
A+
A-

Bir maçta dört mevsimin yaşandığı bir maç oldu Göztepe maçı..

Hepimiz biliriz, Antalya’nın havası başkadır. Bazı günler sabah uyanırsın hava günlük güneşlik olur, dışarı çıkarken yanına montunu almaz günü problemsiz geçireceğini düşünürsün. Öğle vakti bakarsın hava bulutlanır. Öğleden sonra yağmur yağar, akşama rüzgarlanır. Kısaca bir günde dört mevsimi yaşadığımız günler olur Antalya’da.

Bir maçta dört mevsimin yaşandığı bir maç oldu Göztepe maçı. İlk 20 dakika sahada güneş gibi parlayan, yakıcılığıyla Göztepe’yi rahatsız eden bir Antalyaspor vardı sahada. Arzulu, istekli ve en önemlisi ne yaptığını bilen… Zaten sonuca da bu sırada gidildi.

İlk yarının sonlarına doğru hava bulutlandı. İkinci yarı 10-15 dakika parçalı bulutluya çevirse de son yarım saat yağmura yakalandı Antalyaspor. Ne ayağımızda top tuttuk ne de pozisyona girebildik. Son yarım saat takımı koruyan kollayan, tüm takıma şemsiye açan Hakan Özmert olmasa şu an başka şeyler konuşuyor olurduk. Doğru pas, sakin futbol, sahanın her yerinde doğru müdahaleler ile ıslanmaktan kurtulduk.

Bu denli komple bir orta saha oyuncusunun 33 yaşında olmasına rağmen hiç Türkiye A Milli Takım forması giymemesi de çok büyük eksiklik diye düşünüyorum. Şu an ülke futbolunun en forma orta sahalarının başında.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
18 Ocak 2021
7 Ocak 2021
4 Ocak 2021