SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Bir Şok Lazım

Türkiye’yi tanımayan cesaretli bir antrenörümüz var ama çabuk bıkıp bunalacak gibi gözüküyor …

01 Kasım 2017 - 7:58 'de eklendi.
Bir Şok Lazım

Geçtiğimiz sezon bu takımın başarısının kaliteli futbolcuların yanında taktik, teknik disiplin ve takımdaşlık duygusu içerisindeki futbolculardan ötürü meydana geldiğini defalarca belirtmiştim. Bu sezon futbolcu kalitesi çok arttı fakat diğer bütün başarı parametrelerinde inanılmaz bir düşüş söz konusu.

Kazanılan Kasımpaşa maçından sonra “bu takım sahasında bir şekilde kazanır ama dışarda işi çok zor” demiştim. Dışarıdaki maçlar için yeterli saha içi taktik disiplin olmadığından bahsetmiştim, haklı da çıktım. Bursaspor deplasmanında hiçbir varlık gösteremeyen ve dörtlük olan bir Antalyaspor izledik. Taraftar üzülmesin, sinirlenmesin. Olacağı buydu. Bu sistemde, bu disiplinsizlikte her deplasman Antalyaspor için kabus olur.

Türkiye’yi tanımayan cesaretli bir antrenörümüz var ama çabuk bıkıp bunalacak gibi gözüküyor. Tatil havasındaki futbolcu topluluğunu hiç dile getirmeye gerek yok.

Bir an önce yönetimin bu işe el atması gerekiyor. Uyarı, ceza veya kadro dışı cezaları ile bir silkinmeye ihtiyacı var takımın. Kısaca bir şok lazım. Durum böyle devam ederse “hedef ilk on” dedi diye eleştirilen Rıza Çalımbay’ı mumla arayıp kümede kalma hesapları içerisine gireceğiz.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER