Altı Gole Altı Puan Silinmez

05.02.2019
A+
A-

Olaya olumlu bakmakta her zaman fayda var. Normal şartlarda alınacak 10-12 puanın Avrupa şarkılarının erken söylenmeye başladığı sezonda Antalyaspor’u ligde tutacağı kesin.

Geçen haftaki yazımda belirtmiştim. Savunma ortasında Salih ve Bahadır ikilisi ile oynayan Antalyaspor’un Spor Toto 1.ligde bile başarılı olma şansı yok. Öyle de oldu. Tüm takımın kötü oynadığı ve çok önemli ve basit hatalar yaptığı maçtan Antalyaspor farklı mağlup ayrıldı.

 

Bu düşüş sürpriz değil. Bekliyordum açıkçası. İlk yarıda toplanan puanlar yeterince oturmamış, problem yaşayan takımlardan alınan puanlar. Artık her takımın bir sistemi ve iyi transferlerle güçlendirdikleri kadroları var. Bir de olaya düşme- çıkma stresi eklenince Antalyaspor için bundan sonra işlerin kolay olmayacağı aşikar.

 

Olaya olumlu bakmakta her zaman fayda var. Normal şartlarda alınacak 10-12 puanın Avrupa şarkılarının erken söylenmeye başladığı sezonda Antalyaspor’u ligde tutacağı kesin. Doğru amaç, doğru hedefte buydu zaten. Sahasında oynayacağı maçlarda nispeten daha denk takımlarla karşılaşacağız. Biraz daha kenetlenmekle düşme korkusu yaşanmayacağı düşüncesindeyim. Bunu da Antalyaspor başaracak güçte.

 

Sonuçta 6 gole 6 puan silmiyorlar. Şimdi kafaları kaldırıp daha fazla konsantre olma zamanı…

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.