SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Alo Ben Samuel

Hem Başkanın doğrulaması hem de maça çıkmayan, kadroya dahi alınmayan Antalyasporlu as oyuncular, Eto’o’nun gerçekten “Alo Ben Samuel” dediğini kanıtlar nitelikte…

18 Nisan 2018 - 9:29 'de eklendi.
Alo Ben Samuel

Maç oynanmadan 4 gün önce yayınlanan yazımda Konyaspor’un ve Samuel Eto’o’nun fazla abartıldığını, bu maça ve kişiye gereğinden fazla duygusal baktığımızı, bilhakis bunun Antalyaspor’a zarar vereceğini belirtmiştim.

Sadece Konyaspor maçını ele alırsak öyle de oldu. Antalyaspor mücadele etti mi etti fakat sahasında bunca seyircisi önünde kazanıp ayın 15’inde 2017-2018 sezonunun defterini kapatabilir miydi? Kapatırdı. Olmadı. İyi tarafından bakarsak, en azından berabere kalarak hem rakibi yaklaştırmadılar hem de haneye bir puan yazdırarak haftayı kayıpsız geçmediler.

Eto’o konusunu ele alırsak  yanıldım. Bu zamana kadar her zaman Eto’o’yu savunmaya çalıştım. Antalyaspor tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olduğunu belirttim. Yalnız bu hafta söylenenler, yazılanlar, çizilenler ve okuduklarım zamanında Menderes Türel Başkanın bir röportajında söylediği “Eto’o bir çocuk gibi duygusal” cümlesini bana hatırlattı. Bu yaptıklarından sonra “hakikaten çocukmuş” dedirti bana. Bunca tasvip etmediğim davranış oldu maç öncesi fakat özellikle Eto’o olayında taraftar sonuna kadar haklı çıktı.

Ayrıca hem Başkanın doğrulaması hem de maça çıkmayan, kadroya dahi alınmayan Antalyasporlu as oyuncular, Eto’o’nun gerçekten “Alo Ben Samuel” dediğini kanıtlar niteliktedir. Diyecek bir şey yok gerçekten.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER