Elveda Süper Lig

07.04.2015
A+
A-

En önemli rakibin maçtan bir gün önce mucizevi bir şekilde yenilmiş, sonrasında maçtan birkaç saat önce diğer rakibinin de yenildiği haberini alıyorsun. Maç saati geliyor çatıyor, hava çok güzel, zeminde problem yok, cefakâr taraftarın öyle veya böyle desteğini veriyor. Tek yapman gereken sahaya çıkıp üç puanı alıp Süper Lig kapısını aralamak. Ama sahada bu sene çok sık gördüğümüz 11 tane hiçbir işe yaramayan ruhsuz, amaçsız futbolcu sürüsü, yedek kulübesinde Antalya çocuğu!.. Taraftarına ana avrat küfredip el hareketleri yapan bir hoca, tribünde ise konuşmaktan başka hiçbir işe yaramaya bir yönetim var. Pardon yönetim demeyeyim ben, iki kişi var sadece, gerisi sadece görünürde yönetimde bulunuyorlar, maçın skorunu sorsan haberi olmayanı bile çıkar.

İşin özü bu mağlubiyetle Antalyaspor için Süper Lig treni resmen kaçmıştır. Zaten hak etmediğimiz bir şey için de çok fazla üzülmüyorum aslında. Oturup sene başından beri kaç tane maçı adam gibi oynayıp kazandık diye sorsak bir elin parmağını geçmez. Bitmeyen defans hataları, varlığı yokluğu belli olmayan bir kaleciyle daha fazla ilerleyebilmek zaten sürpriz olurdu benim için. Hele bu başımızdaki devamlı konuşan, şov peşinde olan iki adamın olduğu bir takımın başarıya ulaşması abesle iştigal olurdu.

Antalyaspor’u yürekten seven, Antalyaspor’u yaşam felsefesi yapan, her yerde, her koşulda, kayıtsız şartsız destekleyen biri olarak yürekten dilerim ki inşallah bu sene şu adamların başında olduğu, yine onların getirdiği camiasına saygısı olmayan bir adamın yönettiği, yaşadığı şehrin kıymetini bilmeyen, sahada “maç bitse de gitsek” havasında dolaşan bir futbolcu grubunun olduğu takım şampiyon olamaz hatta ilk 6’ya giremez.
Haftaya Denizlispor maçı varmış, kimin umrunda? Hafta içi yönetim çıkar 3-5 boş açıklama yapar, hocaları çıkar 8’de 8 yapacağız der, hafta sonunu getiririz.
Lig hemen biter, biz de bu eziyetten kurtuluruz umarım. Cidden içimden daha fazla ne bu takım hakkında cümle kurmak ne de bu adamların maçını bir daha izlemek gelmiyor çünkü.
REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
21 Mayıs 2019
14 Mayıs 2019
30 Nisan 2019
23 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.