SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Yeniden Doğuyoruz

Geçen hafta “Kenetlen Antalyasporlu” sloganıyla sosyal medyada farkındalık yaratmaya çalıştık…

07 Şubat 2018 - 7:12 'de eklendi.
Yeniden Doğuyoruz

Haftaya galibiyetle başladık. Yeni Malatyaspor istekli oynamasına rağmen karşımızda dayanamadı. Kazandığımız penaltı kapıları açtı ve 3-1 maçı aldık.

Bu skor gösteriyor ki takımdaki yıldızların gidişiyle takım rahatladı ve “ben de yapabilirim“i daha iyi yansıtabildiler. Haftalar sonra El Kabir bile fırsat yakaladı ve gol attı. Daha ne isteriz.

Futbol takımı dışında hentbolda mağlup olduk. Ankara’daki maçı izlemeye babam gitti benim yerime. Maç sonrası takım otobüsüne saldırılmış. Önceki hafta da Akhisarspor maçından sonra takım otobüsü taşlanmıştı. Bu çirkin davranışlarda bulunanlar her kimse bulunarak cezası verilmeli. Yoksa her maçta bu tür olaylar bizim başımıza ya da başka takımların başına gelmeye devam edecektir. Bunun sporla ya da taraftar olmakla bağdaşan hiçbir yanı yoktur.

Yazın Adana’da turnuvalara katılan Bayan Sutopu takımımız yine Adana’daymış. İlk 8’de olma şanslarını kaybetmişler ama oraya gidip bizi temsil etmeleri büyük gurur. Hepsine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Geçen hafta “Kenetlen Antalyasporlu” sloganıyla sosyal medyada farkındalık yaratmaya çalıştık. Antalyaspor’un yalnız olmadığını, taraftarın her zaman yanında ve her şekilde desteğe hazır olduğunu gösterdik. Kimsenin bizden korkmasına gerek yok. Biz bize düşenin en iyisini yapsak bize yeter.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER