SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Sonunda Üç Puan

Rıza Hocanın gittiği ilk maçta takım rahatladı ve ilk 3 puanımızı aldık …

27 Eylül 2017 - 7:52 'de eklendi.
Sonunda Üç Puan

Bu sezonun ilk yazılarında, Rıza Hocanın ilk haftalar da olsa hatasına göz yumulmaması gerektiğini, gereğinin yapıması gerektiğini söylemiştim. Rıza Hocanın gittiği ilk maçta takım rahatladı ve ilk 3 puanımızı aldık.

Henüz Antalya Stadyumu’nda maç izleyemedik eşimle. Babam şu an Antalya’da ve gizli Antalyasporlu olduğunu bir kez daha gösterdi. Statta benden önce Nasri’yi izledi. Hatta sezonun ilk galibiyetine tanıklık etti.

Menez ilk maçına çıktı bu maçta. Aslında pek bir katkısı oldu mu anlamadım. Top geldikçe koştu, gerisinde pek istekli değil gibiydi. Yine de sonunda oynayabiliyor olması iyi oldu.

Yekta maça girdi ve sekiz dakika içinde maçtan atıldı. Allah’tan Osmanlıspor da kötü günündeydi de on kişi olduğumuz pek hissedilmedi.

Haftaya Sivasspor deplasmanında yeni teknik direktörümüzle galibiyet alacağımıza inanıyorum. Bence Antalyaspor lige daha yeni başladı.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Selim ;

    Antalyaspor hakettiği bi galibiyet aldı bencede,şuan hakettiği yerde değil umarım en kısa zamanda hakettiği yere gelir, ünal abiylede(babanla;)maç izlemek ayrıca keyifli, yazılarınızda ilgiyle takip ediyoruz devamını bekliyoruz…

    30 Eylül 2017 21:30


BENZER HABERLER