SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Doğrular ve Yanlışlar

Sevgili Antalyasporlular, Camianın alışık olduğu karışık, sıkıntılı bir döneme tekrar girmiş bulunmaktayız. Engin Korukır’la yönetimin aldığı karar sonucunda yolların ayrılmasının etkilerini önümüzdeki birkaç haftada daha net görebileceğiz. En başta Engin Hocaya böyle zor bir dönemde bu sorumluluğu aldığı için teşekkür ederim. Görevi süresince artıları ve eksileri oldu.Camiayı tekrar birleştirmesi, tribünler tarafından çok sevilmesi, özlediğimiz atak […]

12 Kasım 2014 - 3:22 'de eklendi.
Doğrular ve Yanlışlar

Sevgili Antalyasporlular,

Camianın alışık olduğu karışık, sıkıntılı bir döneme tekrar girmiş bulunmaktayız. Engin Korukır’la yönetimin aldığı karar sonucunda yolların ayrılmasının etkilerini önümüzdeki birkaç haftada daha net görebileceğiz.

En başta Engin Hocaya böyle zor bir dönemde bu sorumluluğu aldığı için teşekkür ederim. Görevi süresince artıları ve eksileri oldu.Camiayı tekrar birleştirmesi, tribünler tarafından çok sevilmesi, özlediğimiz atak futbolu bize izletmesi, yaptığı nokta transferler artılarıydı.Maç içinde belli dönemlerde yaşanan düşüşlere çözüm bulamaması, yönetimle gereksiz ikili diyaloglara girmesi ve en önemlisi de defans problemine çözüm üretememesi, bunu bir problem olarak görmemesi belki de Antalyaspor kariyerine bu kadar erken veda etmesine sebep oldu.

Şimdi önümüzde kritik bir süreç var. Antalyaspor camiasının kaybedecek bir senesi bile yok. Deneme yanılma yöntemiyle “hoca ya iyi çıkarsa” mantığıyla eğer hoca seçimi yapılırsa, seneye durumumuz Orduspor gibi olabilir. Bu bir gerçek.Antalyaspor’un ihtiyacı olan takıma oyun disiplini sağlayacak, coşkulu futbol oynatacak ve bu ligin kurdu olmuş, Süper Lig deneyimli bir hoca.Bu özelliklere sahip fazla hoca yok şu anda piyasada. Tek tek isim vermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Engin Hocanın kurduğu hücum hattına iyi bir defans kurgusu ve anlayışı getirebilecek hoca benim kabulümdür şahsen.

İçeride maçlarımızı kazandığımız sürece deplasmanda kazanacağımız her üç puan hanemize ekstra olarak yazılacak. Bunun bilincine olup maçlara final havasında çıkarsak bu ligden ilk ikide yer alıp çıkacağımıza dair inancım sonsuz.Yaşayalım ve görelim…

Kırmızı Beyaz günler sizin olsun…

Evren İlkdoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER