SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Diriliş

Sevgili Antalyasporlular, Ömer Kandemir topun başında, vuruyor ve goooool… Tekrar Süper Ligdeyiz! Tribünde benim gibi kocaman adamlar salya sümük birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. O golle belki de Antalyaspor’un geleceği değişiyor. Olası transfer yasakları, hacizler, daha alt liglere düşüşler vs… Yeni stadı, yeni tesisleri ve Süper Lige çıkan ekibiyle Antalyaspor yeniden diriliyor resmen. Cuma günü Antalyaspor Kulüp […]

09 Haziran 2015 - 8:03 'de eklendi.
Diriliş

Sevgili Antalyasporlular,

Ömer Kandemir topun başında, vuruyor ve goooool… Tekrar Süper Ligdeyiz! Tribünde benim gibi kocaman adamlar salya sümük birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. O golle belki de Antalyaspor’un geleceği değişiyor. Olası transfer yasakları, hacizler, daha alt liglere düşüşler vs… Yeni stadı, yeni tesisleri ve Süper Lige çıkan ekibiyle Antalyaspor yeniden diriliyor resmen.
Cuma günü Antalyaspor Kulüp tarihinin en önemli maçına çıktık bence. Sezonun geneline bakarsak çıkmayı hak ettik mi sorusuna benim gibi ”evet” diyemeyecek yüzlerce renktaşım vardır.
Antalyaspor sezonun en istekli, en yürekli maçını oynayarak belki de Süper Lige çıktı ve bizlere 92-93 senesinden sonra ileride genç kardeşlerimize, çocuklarımıza anlatacağımız bir miras bıraktı.
Şu anda bütün camia için kısa bir süre kafayı toparlayıp gelecek sezon neleri yapmalı, neleri yapmamalı sorularını düşünme vakti… Bunla ilgili konuşacak çok zamanımız olacak.
Gerçek olan tek şey kulübün borçlarını ödeyebilmek, Antalyaspor sevgisini Antalya şehrine aşılayabilmek, yeni stadında ilk maçına hak ettiği ligde çıkabilmek için önemli bir adım atmış olduğudur.
Yakalanan bu olumlu sinerjiyi bundan sonra devam ettirmek bizlere ve yönetime düşüyor. Bunun ilk kıvılcımlarını da 7 Temmuz’daki kutlamalarda atacağımızdan hiç şüphem yok.
Şu yaşımda beni hüngür hüngür mutluluktan ağlattın ya, canımız feda olsun sana Antalyaspor!..
Yeni sezonda, yeni başarılara omuz omuza verip ulaşmak dileğiyle…
Sevgi ile, Antalyaspor ile kalın…
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER