Camiaya Hakaret

27.01.2015
A+
A-

Bir hafta da aldığımız üç puanın güzelliğinden bahsedelim şurada sadece. Ama olmaz. Galibiyeti kapatan garip olaylar üzerimizden eksik olmaz çünkü. Mesela bu hafta galibiyetimizden çok Ümit Özat’ı konuştuk. Oysaki son dakikada, tam beraberliğe boyun eğdiğimiz sırada Emrah’ın golüyle çok güzel bir galibiyet aldık.

Malatya’da yaşadığım sırada çok Elazığlı vardı çevremde. Oradan edindiğim gözlemlere dayanarak söyleyebilirim ki Elazığlılar çirkef insanlardır. Sanırım Ümit Özat da onlardan bazı şeyler öğrenmiş ve bunu Antalyaspor camiasına yansıtmayı kendine görev bilmiş.

Antalyaspor camiasına yapılmış hakaret cezasız mı kalacak? Takımını desteklemek için giden taraftarı apar topar cezalandıranlar bunu görmezden mi gelecekler? Bu hareket cezasız kalmamalı, bu olay görmezden gelinmemeli. Galibiyetten daha önemli olan bu duruma karşı bir şeyler yapılmalıdır.

Bu olay üstüne bir de Diarra’nın aldığı sakatlık eklendi. Üç hafta sahalarda olamayacak olması umarım bizi çok zor duruma düşürmez. Kendisine buradan geçmiş olsun diyorum ve çabuk iyileşmesini temenni ediyorum.

Hep olumsuz şeyler olmadı şükür ki… Hami Hocanın takımı ve armayı sahiplenişini bu hafta daha net görmüş olduk taktığı atkıyla. Sabah sporu yaparken eşofmanının hiçbir yanında Antalyaspor’a dair bir emare bulunmayan Başkan yanında boynunda atkıyla dolaşan teknik direktör kraldır elbette. Hatta kıyaslaması bile yapılamaz.

Haftaya “sorunsuz” galibiyetimizi sevinçle kutlamak ümidiyle…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.