SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Böyle Gitmez

Hâlâ bir teknik direktörümüz yok. Ne zaman olacak, olduğu zaman geç mi kalınmış olacak bilmiyorum …

29 Aralık 2015 - 9:53 'de eklendi.
Böyle Gitmez

Kupa maçının olduğu gün AVM’lerden birindeydim Ankara’da. Kızlarla geziyorduk. Her gittiğimiz dükkânda denk geldiğim televizyonlarda skora baktım. Yediğimiz bütün gollere denk geldim ekranlarda canlı canlı. Kadın taraftar olunca öyle “Bilader maç kaç kaç?” diyemiyorsunuz haliyle. Kendi kendime hayıflandım durdum. Dördüncü golü yediğimizde artık takibi bırakmıştım. Sonradan öğrendiğime göre de Fenerbahçe’nin sezon başından beri gol atmayan oyuncusu gelip bize iki gol atmış. Bizim takımı ayakta alkışladım.

Transfer haberleri dolaşmaya başladı sezon bitmeye yaklaşırken. En çok güldüğüm haber de Emrah Başsan’ın Beşiktaş’a gidişiyle ilgili olandı. Sözde üç büyüklerin büyüsüne kapılıp orada kendince muhteşem futbolunu sergileyecek olan oyuncumuza yedek kulübesinde şimdiden mutluluklar diliyorum. Sonrasında da Ömer Şişmanoğlu gibi oradan oraya savruluşunda da kolaylıklar dilemek gerek sanırım.
Hâlâ bir teknik direktörümüz yok. Ne zaman olacak, olduğu zaman geç mi kalınmış olacak bilmiyorum. Eto’o teknik direktör işine soyunduğundan beri gol atamıyor. Artık bu sorumluluğun ondan alınması gerekiyor. Çünkü kimle Antalyaspor’a dair konuşsam Eto’o’yu yeni teknik direktörümüz sanıyor. Bu da aslında pek hoş değil.

Düşüşe geçtik. Böyle giderse ligde kalmaya oynayacağız. En alttaki takımlarla bir iki puanın hesabını yaparız gibi. Acil silkelenmek gerek diye düşünüyorum. Hiç kaybedilmeyecek puanlar kaybetmemiz ileride çok büyük sorunlar olarak döner bize.

Yeni Türkü’nün bir şarkısı vardı: Böyle Gitmez. “Bu son olsun.” diyor şarkı. Son olsun artık da galibiyet görelim. Yoksa bavulumuz hazır gitmeyelim yine PTT’ye doğru…

Gönül hep şampiyonluk görmek istiyor ama benim de hayalim sezon bitmeden bir deplasman ve Antalya Arena’da sevdiceğimle bir maç izlemek. Gittiğimiz maçlardan da mutlu dönmek…

Hayalleri biz kuralım ama sen harbi oyna Antalyaspor.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER