SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Antalyasporlu Günler

Yine bir galibiyet… Oyun açısından en doğru değerlendirmeyi ağabeylerim yaparlar ancak skora bakarsak istediğimizi bu hafta da elde ettik. Bucaspor’a evimizde yenilmeyerek puan durumunda üst sıralardaki yerimizi korumuş olduk. Antalyaspor’un maçının olduğu günler garip bir heyecanla uyanırım. Sanki bayram sabahı gibi… Maç saatine kadar her şey kırmızı- beyaz görünür gözüme. Eğer Ankara’daysam ve maç günü […]

07 Kasım 2014 - 2:53 'de eklendi.
Antalyasporlu Günler

Yine bir galibiyet… Oyun açısından en doğru değerlendirmeyi ağabeylerim yaparlar ancak skora bakarsak istediğimizi bu hafta da elde ettik. Bucaspor’a evimizde yenilmeyerek puan durumunda üst sıralardaki yerimizi korumuş olduk.

Antalyaspor’un maçının olduğu günler garip bir heyecanla uyanırım. Sanki bayram sabahı gibi… Maç saatine kadar her şey kırmızı- beyaz görünür gözüme. Eğer Ankara’daysam ve maç günü dışarı çıkacaksam, yanıma atkı alırım ya da formamı giyerim. Eğer gideceğim yer forma giyemeyeceğim bir yerse muhakkak kırmızı- beyaz olur giydiklerim. Arkadaşımla buluştuysam gözüm saattedir sürekli. Maç saati, maçı internetten ya da televizyondan takip edemeyeceksem, telefonumu ayarlarım ki goller telefonuma gelsin, anında haberdar olayım.

Maç gününden bir gece önce yola çıkacaksam, maç Antalya’daysa erken vakitte Antalya’da olmanın tadını çıkarırım. Armanın en anlamlı olduğu şehirde, armayı rahatlıkla taşıyabiliyor olmanın verdiği mutlulukla önce Yivli’yi selamlarım, ardından kahvaltı için Işıklar’a doğru yol alırım.

Maç deplasmanda olacaksa ve Antalyalım maça gelemeyecekse önce onun rızasını almak için bin takla atarım. Sonra tatlı bir heyecanla çıktığım, gizli kapaklı yol aldığım deplasman yollarında üç puan derdine düşerim. Maç deplasmandaysa ve Antalyalım da maça gelecekse çifte sevdanın hafif rüzgârı savrulur içimde. En eksiksiz olduğum zamanlar da o zamanlardır.

Maç sonrası üç puan almışsak, keyfime diyecek yok. Ertesi gün de gün harika başlar galibiyet günleri. Sanki maç günüymüş gibi her anı Antalyaspor’la yaşarım. Yok eğer mağlup olmuşsak, o gün erken yatılır. Sabahında sanki günlerdir uyumamışım gibi bir hisle uyanırım ve gün geçmek bilmez. Hangi gün olursa olsun sendromlu başlar mağlubiyet sonrasındaki gün.

İster maç günü olsun, ister maç sonrası… Fırsat buldukça Antalyaspor hakkında konuşan, her anını Antalyaspor’la yaşayan, Antalyaspor’la gülüp Antalyaspor’la ağlayan, “sadece Antalyaspor”lu taraftara bin selam olsun.

Eda Genç

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER