SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Antalya Aşkına

Geçtiğimiz hafta sonu Antalya’daydım. Ankara ayazına biraz ara verip baharı kucakladım resmen. Aralık ortasında sokaklarda kazakla dolaşmak nasıl bir mutluluktur anlatamam. Hafta içi Antalya’ya yağan yağmurdan da eser yoktu. Biraz şansım iyi gitti anlayacağınız. Antalya’ya bir senedir gidemiyordum. Sanki ilk kez görüyormuşum gibi her noktasını hayran hayran seyrettim yine. Aslında haftada bir gittiğim zamanlarda da […]

18 Aralık 2014 - 9:25 'de eklendi.
Antalya Aşkına

Geçtiğimiz hafta sonu Antalya’daydım. Ankara ayazına biraz ara verip baharı kucakladım resmen. Aralık ortasında sokaklarda kazakla dolaşmak nasıl bir mutluluktur anlatamam. Hafta içi Antalya’ya yağan yağmurdan da eser yoktu. Biraz şansım iyi gitti anlayacağınız.

Antalya’ya bir senedir gidemiyordum. Sanki ilk kez görüyormuşum gibi her noktasını hayran hayran seyrettim yine. Aslında haftada bir gittiğim zamanlarda da aynı hayranlıkla izlerdim ama bu sefer ne kadar özlediğimi hissettim. Antalya özleniyor, onu anladım.

Antalya’da Antalyalımla olmakla alakalı bir yazım vardı zaten. İşin o boyutu her zaman güzel. Benim için hayranlık uyandıran diğer boyut ise kafamı çevirdiğim her noktada Antalyaspor armasını görebilme ihtimalimin olması. Bir kere büfenin adı bile Antalyaspor olabiliyor. Caddede yürürken kafanı kaldırınca asılmış koskaca Antalyaspor bayrağını görebiliyorsun. Sonra… Yolun Saat Kulesi’nin o taraflara düştüğünde şehrin en güzel simgesi olan Yivli’yi görebiliyorsun. Yivli’yi sadece armada görebiliyorken sırtını Akdeniz’e yaslayışını, güneşle ihtişamını artırışını görmek benim için tarifi zor bir hayranlık.

Antalya’ya gitmişken elbette Stora da uğradım. Gitmeden önce zaten bir şey olmayacağını biliyordum. Düşündüğüm gibi de oldu, çeşitlilik tabii ki yoktu. Bunlara alıştık artık. Ancak alışveriş sonrası verilen poşette hâlâ “MP”li arma mevcut. Üstümüze yapışıp kaldı. Kurtulduk dedik ama olur olmadık her yerde karşımıza çıkıyor. Üstelik bu Antalyaspor Kulübünün kendi ürünlerini sattığı Storda olunca insan derin düşüncelere dalıyor ister istemez.

O hafta şanssız olduğum nokta ise ben Antalya’dayken takımın Bolu’da olmasıydı. Bu sebeple bir taşla iki kuş vuramadım ne yazık ki. Antalya’da maç izlemeyeli uzun zaman oldu. Allah’tan takım üç puan alarak döndü maçtan. Antalya sarhoşluğuma çok iyi geldi bu durum.

Önümüzdeki hafta sonu Antalyaspor hentbol takımı Ankara İl Özel İdare ile maç yapacak Ankara’da. Arma hasretimi bir nebze olsun bu şekilde hafifleteceğim.

Hep destek, tam destek…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER