Tomas: “Doğru Yoldayız”

Teknik Direktör Stjepan Tomas, maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Tomas: “Doğru Yoldayız”
01.12.2019
A+
A-

Teknik Direktör Stjepan Tomas, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada oyuna iyi başladıklarını, gol bulsalardı daha farklı bir maç ortaya koyacaklarını söyledi.

Stjepan Tomas, bugün eksiklerinin olduğunu, maça iyi başladıklarını ve 45 dakika boyunca müthiş oynadıklarını söylerken, oyunculardan taktiksel anlamda istediği her şeyin yerine ve oyuncuların hafta boyunca çalıştıklarını uyguladığını söyledi.

Mücadelede gol bulamadıklarını, gol bulsalardı daha farklı bir maç olacağını sözlerine ekleyen Hırvat çalıştırıcı, “Doğru yoldayız. Daha fazla çalışacağız. Bu takım daha yukarılara çıkacak. Ocak ayına kadar daha fazla puan toplayıp, devre arasında birkaç transferle birlikte daha güzel, daha iyi bir Antalyaspor olacak.” dedi.

Uzun yıllar birlikte çalıştığı Okan Buruk’u da tebrik eden Tomas, “6-7 sene birlikte çalıştık. Çok daha iyi yerlere geleceğine ben inanıyorum. Onlara da teşekkür ediyor ve onları tebrik ediyorum. Bugün hak ettiler, kazandılar. İnşallah Başakşehir’i de şampiyon olarak görmek istiyorum.” diyerek sözlerini noktaladı. 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.