Korkmaz: “Doğru Yolda İlerliyoruz”

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Korkmaz: “Doğru Yolda İlerliyoruz”
14.09.2019
A+
A-

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, 2-2 sona eren İstikbal Mobilya Kayserispor mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Oyun olarak oyuncularının hepsini kutladığını söyleyen Bülent Korkmaz, “Çok iyi oynadık, çok baskılı oynadık. Çok pozisyona girdik. Kendi evinde bir takım ne kadar pozisyona girebilirse girdik, bundan daha fazlası olamaz. Ortaya konan mücadeleden çok memnunum. Herkes elinden gelenin en iyisini yaptı.” dedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor maçının kendi evlerinde kazanmaları gereken fakat kazanamıyorlarsa da kaybetmemeleri gereken bir maç olduğunu dile getiren Korkmaz, “Oyuncularımı kutluyorum. Daha önceden de söylemiştim, böyle devam ettiğimiz sürece biz doğru yoldayız. Dolayısıyla her şey istediğimiz gibi gitti. Yalnızca skoru elde edemedik. Onu da ilerleyen haftalarda alırız.” diye konuştu. 

Sezon başından bu yana pozisyon vermediklerini fakat pozisyon vermeden şanssız goller yediklerini aktaran deneyimli teknik adam, “Futbolda bunlar var. Futbolun güzelliği bunlar. Bugün de pozisyon vermedik, iki duran toptan gol yedik. Konya ve Denizli maçlarında da ona keza. Ama her şey daha güzel, daha iyi olacak. Doğru yoldayız ve bu yolda devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Maç sonundaki gerginliğe de değinen Bülent Korkmaz, “Bir sorun yok. Ben de sakin sakin kulübede oturmak istiyorum ama bu gerginlikler oluyor. Önemli olan maç bittikten sonra bu gerginliğin devam etmemesi.” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.