SadeceAntalyaspor.com

Lucescu İmzayı Attı

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu ile sözleşme imzaladı …

04 Ağustos 2017 - 20:45 'de eklendi.
Lucescu İmzayı Attı

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu ile sözleşme imzaladı.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in katıldığı ve yönetim kurulu üyelerinin de takip ettiği törende, tecrübeli teknik adamla 2+1 yıllık sözleşme imzalandı.

Toplantıda konuşan Demirören, hizmetlerinden dolayı Fatih Terim ve ekibine teşekkür ederek, “Kariyerinde 35 kupa bulunan bir hocayla burada olmak benim ve yönetim kurulumu onurlandırıyor. Biz hocamızla 10 sene önce çalışacaktık. Bugüne denk geldi. Önümüzdeki 4 maç ve 2 senelik zamanda bizimle beraber olmayı kabul ettiği için dostum Lucescu’ya çok teşekkür ediyorum. Yeni çıktığımız yolda başarılar diliyorum.” dedi.

Mircea Lucescu ise 31 Temmuz’da TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir telefon görüşmesi yaptıklarını dile getirerek, “Kendisi bana A Milli Futbol Takımı’nın teknik direktörü olma fırsatını sundu. “Bu görevdeyken Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları yanımda olacaklar. Fenerbahçe taraftarlarının da bana destek vereceğine inanıyorum. Böyle söyleyerek kimseyi kızdırmamış oluyorum. Türkiye’nin uluslararası imajı ve Türk futbolu için önemli bir görevdeyim.” dedi.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER