SadeceAntalyaspor.com

İzlanda Hazırlıkları Devam Ediyor

A Milli Takımımız, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde 6 Ekim’de Eskişehir’de İzlanda ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü…

03 Ekim 2017 - 22:37 'de eklendi.
İzlanda Hazırlıkları Devam Ediyor

A Milli Takımımız, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde 6 Ekim’de Eskişehir’de İzlanda ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktör Mircea Lucescu nezaretinde Sentido Zeynep Resort’un sahasında yapılan antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık tutuldu.

Kampa bugün dahil olan futbolculardan Hakan Çalhanoğlu takımla birlikte çalışırken, Kaan Ayhan ise dün kulüp takımıyla maç oynaması nedeniyle rejenerasyon antrenmanı yaptı. Mevlüt Erdinç ise kamp öncesinde mevcut olan sağ arka adalesindeki hafif zorlanma şikayeti nedeniyle tedbir amaçlı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Tolga Ciğerci ise antrenmanda yer almadı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Serhat Soysal milli takımın çalışmasını izledi.

A Milli Takım, yarın basına kapalı olarak gerçekleştirilecek idmanla İzlanda maçı hazırlıklarına devam edecek.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER