SadeceAntalyaspor.com

Finlandiya Maçının Bilet Satışları Başladı

Türkiye – Finlandiya maçının bilet satışları başladı …

26 Şubat 2017 - 15:31 'de eklendi.
Finlandiya Maçının Bilet Satışları Başladı

A Milli Takımımızın, Finlandiya ile 24 Mart 2017 Cuma günü Antalya Arena’da oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri ve Moldova ile 27 Mart 2017 Pazartesi günü Eskişehir Yeni Stadyumunda oynayacağı hazırlık maçının biletlerinin  genel satışı , Taraftar Kulübü Üyeleri için bugün saat 11.00 ‘de başladı.

Müsabakalara, 1 kişi en fazla 4 adet bilet satın alabilecek. Satın alınan biletler, futbolseverlere kargo ile ücretsiz olarak ulaştırılacak.

Engelli futbolseverler için maç biletleri ise müsabakadan 1 hafta önce Antalya ve Eskişehir valiliklerine teslim edilecek. Engelli sporseverlerin bilet dağıtımı valilikler tarafından yapılacak.

Antalya Arena, millilerimize 2-1 kazanılan İsveç, 1-0 kazanılan Karadağ, golsüz berabere kalınan Rusya ve 2-0 galip gelinen Kosova maçlarında ev sahipliği yapmıştı. Finlandiya müsabakası, bu stattaki ikinci resmi maç olarak da kayıtlara girecek.

Türkiye – Finlandiya maç bilet fiyatları şu şekilde:

1. KATEGORİ: 50 TL (Doğu Üst C – D – E, Doğu Alt C – D – E, Batı Üst C – D, Batı Alt C – D Bloklar)

2. KATEGORİ: 30 TL (Doğu Alt A – B – F – G , Doğu Üst A – B – F – G, Batı Alt A – B – F – G, Batı Üst A – B – F – G Bloklar)

3. KATEGORİ: 15 TL (Kuzey ve Güney Kale Arkası Tüm Bloklar)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER