SadeceAntalyaspor.com

Göksu: “Tur Atlamasını Bildik”

Antalyaspor teknik sorumlusu Mustafa Ati Göksu, takımın iyi oynamadığını fakat tur atlamasını da bildiğini söyledi. Maçtan sonra basın toplantısına 24Erzincanspor’u tebrik ederek başlayan Göksu, “Erzincanlı futbolcu kardeşlerimin bütün kalbimle bundan sonraki müsabakalarda başarılı olmalarını temenni ediyorum. Hepsini, teknik heyetini, bütün futbolcuları tebrik ediyor, bundan sonraki bütün müsabakalarında başarılı olup şampiyon olmalarını diliyorum çünkü bugün hakikaten […]

01 Aralık 2015 - 15:44 'de eklendi.
Göksu: “Tur Atlamasını Bildik”

Antalyaspor teknik sorumlusu Mustafa Ati Göksu, takımın iyi oynamadığını fakat tur atlamasını da bildiğini söyledi.

Maçtan sonra basın toplantısına 24Erzincanspor’u tebrik ederek başlayan Göksu, “Erzincanlı futbolcu kardeşlerimin bütün kalbimle bundan sonraki müsabakalarda başarılı olmalarını temenni ediyorum. Hepsini, teknik heyetini, bütün futbolcuları tebrik ediyor, bundan sonraki bütün müsabakalarında başarılı olup şampiyon olmalarını diliyorum çünkü bugün hakikaten iyi bir müsabaka çıkardılar.” dedi.

Mustafa Ati Göksu, kötü oynamalarına rağmen turu geçtiklerini ve gruplara kaldıklarını söyleyerek, sözlerini şöyle noktaladı:

“Memnun değilim. Güzel bir maç oldu, iyi oynadık diyemeyiz ama tur atlamasını bildik. Bundan sonra kupada da yolumuza devam edeceğiz.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER