Antalyaspor’dan Atatürk Ortaokulu’na Destek

Antalyaspor’dan Atatürk Ortaokulu’na destek…

Antalyaspor’dan Atatürk Ortaokulu’na Destek
28.03.2017
A+
A-

Sosyal sorumluluk kapsamında Atatürk Ortaokulu’na destek veren Antalyaspor Sutopu ve Yüzme Şube Sorumlusu Alp Özel, “Havuzu olmayan bir okula sponsor olarak yüzme bilmeyen çocuklara ulaştık ve yüzme takımları oluşturduk” diye konuştu.

Bu yıl ilk defa Muratpaşa Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda düzenlenen Okul Sporları Küçükler Yüzme Yarışmaları’nda ortaya koyduğu performansla dikkati çeken Muratpaşa Atatürk Ortaokulu’nun elde ettiği başarılardan dolayı duyduğu memnuniyeti kaydeden Özel, sosyal sorumluluk kapsamında öncelikli olarak havuz çevresindeki 4 okula antrenör ve malzeme desteği vermek için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaptıklarını belirtti.

Havuzu olmayan bir okula sponsor olarak yüzme bilmeyen çocuklara ulaştıklarını ve yüzme takımları oluşturduklarını söyeleyen Alp Özel, “Okulların açık olduğu gündüz saatlerinde boş olarak duran tesiste civar okulların beden eğitimi derslerinin yüzme havuzunda yapılmasına vesile olmak amacıyla, İl Milli Eğitim’den izin aldık ve okullarla iletişime geçtik. Antrenman için ortam sağladık” ifadelerini kullandı.

Atatürk Ortaokulu’na bone, eşofman, tişört vb. malzemelerle antrenör desteği verdiklerini anlatan Özel, “Akademik başarılarıyla marka olmuş bir devlet okulu olan Muratpaşa Atatürk Ortaokulu’nu desteklemekten ve başarılarını görmekten memnuniyet duyduğumuzu söylemek isterim” dedi.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.