Antalyaspor Yüzme Takımı İzmir Yarışlarına Damga Vurdu

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi kapsamında altı ilde planlanan bölge müsabakalarında Antalyaspor, İzmir grubuna aldığı madalyalarla adeta damga vurdu.

Antalyaspor Yüzme Takımı İzmir Yarışlarına Damga Vurdu
REKLAM ALANI
15.04.2019
A+
A-

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi kapsamında altı ilde planlanan bölge müsabakalarında Antalyaspor, İzmir grubunda mücadele etti.

13-14 Nisan 2019 tarihlerinde Ege Üniversitesi Prof. Dr. Sermed Akgün Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen müsabakalara Antalyaspor damga vurdu.

Antalyaspor, yarışmaların ilk gününe dokuz birincilik, yedi ikincilik ve yedi üçüncülük sığdırırken ikinci güne ise on birincilik, beş ikincilik ve altı üçüncülük sığdırdı ve toplamda 19 birincilik, 12 ikincilik ve 13 üçüncülük ile kürsüye damga vurdu.

Antalyaspor’un turnuvada aldığı dereceler şu şekilde:

12 Yaş – Kızlar 200 Metre Kurbağalama:

1. Elif Eylül Şenalacak
3. Naz Albayrak

12 Yaş – Erkekler 200 Metre Kurbağalama: 

3. Ahmet Ege Güldağ

12 Yaş – Kızlar 100 Metre Serbest:

1. Sevim Eylül Süpürgeci

11 Yaş – Erkekler 100 Metre Serbest: 

1. Boran Atasoy
3. Arda Güneş

12 Yaş – Erkekler 100 Metre Serbest: 

1. Emir Batur Albayrak
2. Emre Sarp Zeytinoğlu
3. Ege Özgür

12 Yaş – Erkekler 50 Metre Sırtüstü: 

2. Emir Batur Albayrak

11 Yaş – Kızlar 400 Metre Serbest:

2. Elvin Layra Gürdal

12 Yaş – Kızlar 400 Metre Serbest:

1. Sevim Eylül Süpürgeci
2. İpek Derin Eğin

11 Yaş – Erkekler 400 Metre Serbest:

1. Boran Atasoy

12 Yaş – Erkekler 400 Metre Serbest:

1. Emir Batur Albayrak
2. Emre Sarp Zeytinoğlu
3. Ege Özgür

12 Yaş – Kızlar 50 Metre Kelebek:

2. İpek Derin Eğin

12 Yaş – Erkekler 50 Metre Kelebek:

3. Atakan Ercan

12 Yaş – Erkekler 100 Metre Sırtüstü:

3. Çınar Yılmaz

11 Yaş – Kızlar 4×50 Metre Karışık

2. Elvin Layra Gürdal   Ada Tarakçıoğlu
Tuana Ata                  Camilla Tuana Çardaklı

12 Yaş – Kızlar 4×50 Metre Karışık

1. Ecem Yılmaz               İpek Derin Eğin
Naz Albayrak             Sevim Eylül Süpürgeci

12 Yaş – Erkekler 4×50 Metre Karışık

1. Emir Batur Albayrak      Atakan Ercan
Ahmet Ege Güldağ        Emre Sarp Zeytinoğlu

12 Yaş – Kızlar 200 Metre Karışık:

1. Sevim Eylül Süpürgeci
2. Naz Albayrak
3. Elif Eylül Şanalacak

12 Yaş – Erkekler 200 Metre Karışık:

1. Emir Batur Albayrak
3. Atakan Ercan

12 Yaş – Kızlar 50 Metre Kurbağalama:

1. Naz Albayrak
3. Elif Eylül Şanalacak

12 Yaş – Erkekler 50 Metre Kurbağalama:

2. Ahmet Ege Güldağ

12 Yaş – Erkekler 100 Metre Kelebek:

1. Emre Sarp Zeytinoğlu

11 Yaş – Kızlar 4×100 Metre Serbest

1. Elvin Layra Gürdal         Tuana Ata
Defne Mutlu                   Camilla Tuana Çardaklı

12 Yaş – Kızlar 4×100 Metre Serbest

1. İpek Derin Eğin             Naz Albayrak
Ela Ulucan                     Sevim Eylül Süpürgeci

11 Yaş – Erkekler 4×100 Metre Serbest

1. Onur Onursal                Arda Güneş
Okan Ertuğrul               Boran Atasoy

12 Yaş – Erkekler 4×100 Metre Serbest

1. Emir Batur Albayrak      Atakan Ercan
Ege Özgür                       Emre Sarp Zeytinoğlu

12 Yaş – Kızlar 100 Metre Kurbağalama:

1. Naz Albayrak
2. Elif Eylül Şanalacak

12 Yaş – Erkekler 100 Metre Kurbağalama:

2. Ahmet Ege Güldağ

11 Yaş – Kızlar 50 Metre Serbest:

3. Elvin Layra Gürdal

12 Yaş – Kızlar 50 Metre Serbest:

2. Sevim Eylül Süpürgeci
3. İpek Derin Eğin

12 Yaş – Erkekler 50 Metre Serbest:

1. Emre Sarp Zeytinoğlu

12 Yaş – Kızlar 200 Metre Sırtüstü:

3. Ecem Yılmaz

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.