Antalyaspor Yüzme Takımı, Türkiye Finalleri’ne Damga Vurdu

Antalyaspor Yüzme Takımı, 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri’ne damga vurdu.

Antalyaspor Yüzme Takımı, Türkiye Finalleri’ne Damga Vurdu
REKLAM ALANI
17.12.2018
A+
A-

Antalyaspor Yüzme Takımı, 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Trabzon Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu’nda 11–12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri’nde mücadele verdi.

11 erkek, 11 kız sporcu olmak üzere 22 sporcu ile yarışmalara katılan minik yüzücüler, dört gün süren finallerde her gün kürsüde yer alarak ulaşılması zor bir başarıya imza attı.

Sporcularımız,  Türkiye Finalleri’ne 8 ikincilik, 4 üçüncülük, 18 altın madalya, 12 gümüş madalya, 8 bronz madalya, erkekler ve kızlarda 4×100 Serbest Bayrak şampiyonluğu, 6×50 Karma Bayrak şampiyonluğu sığdırdı.

Yüzme Takımımızın gün gün aldığı dereceler ise şu şekilde:

13 ARALIK 2018 PERŞEMBE

Naz Albayrak: Kızlar 50 Metre Kurbağalama 1.lik (36.89)

14 ARALIK 2018 CUMA

Sevim Eylül Süpürgeci: Kızlar 200 Metre Karışık 2.lik (2:38.51)

Emir Batur Albayrak: Erkekler 200 Metre Karışık 3.lük (2:36.56)

Sevim Eylül Süpürgeci     Naz Albayrak  : Kızlar 4×100 Metre Serbest 1.lik (4:25.82)
İpek Derin Eğin                  Ela Ulucan

Emir Batur Albayrak        Ege Özgür       : Erkekler 4×100 Metre Serbest 1.lik (4:20.16)
Emre Sarp Zeytinoğlu      Atakan Ercan

Naz Albayrak: Kızlar 100 Metre Kurbağalama 1.lik (1:21.93)

Elif Eylül Şanalacak: Kızlar 100 Metre Kurbağalama 3.lük (1:23.21)

15 ARALIK 2018 CUMARTESİ

Emre Sarp Zeytinoğlu: Erkekler 100 Metre Kelebek 2.lik (1:10.23)

Elif Eylül Şanalacak: Kızlar 200 Metre Kurbağalama 3.lük (2:58.35)

Sevim Eylül Süpürgeci: Kızlar 100 Metre Serbest 2.lik (1:04.37)

Emir Batur Albayrak: Erkekler 100 Metre Serbest 1.lik (1:01.75)

Sevim Eylül Süpürgeci     Naz Albayrak              : Karma 6×50 Mix 1.lik (2:58.67)
Ege Özgür                             Emir Batur Albayrak  
İpek Derin Eğin                 Emre Sarp Zeytinoğlu  

16 ARALIK 2018 PAZAR

Ece Nur Ceylan: Kızlar 200 Metre Kelebek 2.lik (2:30.29)

Sevim Eylül Süpürgeci: Kızlar 50 Metre Serbest 3.lük (30.34)

Emre Sarp Zeytinoğlu: Erkekler 50 Metre Serbest 1.lik (28.40)

Ege Mert Öztürk: Erkekler 50 Metre Serbest 2.lik (27.36)

Sevim Eylül Süpürgeci     Ela Ulucan          : Kızlar 4×50 Metre Karışık 3.lük (2:18.31)
Naz Albayrak                       İpek Derin Eğin

Emir Batur Albayrak       Atakan Ercan                 : Erkekler 4×50 Metre Karışık 2.lik (2:14.90)
Ahmet Ege Güldağ           Emre Sarp Zeytinoğlu  

Sevim Eylül Süpürgeci: Kızlar 400 Metre Serbest 1.lik (4:43.88)

İpek Derin Eğin: Kızlar 400 Metre Serbest 3.lük (4:57.21)

Emir Batur Albayrak: Erkekler 400 Metre Serbest 1.lik (4:37.43)

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.