SadeceAntalyaspor.com

Yeni Stadyumda Sona Doğru

Kaba inşaatı neredeyse bitmek üzere olan ve yeni sezonda Antalyaspor’u ağırlayacak 33.000 kişilik yeni stadyumun dış cephe çalışmalarında sona gelindi. Yeni Antalyaspor Stadyumu’nun peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesinin yapılabilmesi için inşaat etrafındaki duvarların da yıkıldığı gözlemlenirken, yeni stadyumun Nisan ayı sonlarına doğru kaba inşaatının tamamen bitmesi ve Akay İnşaat tarafından teslim edilmesi bekleniyor. Öte yandan […]

30 Mart 2015 - 11:56 'de eklendi.
Yeni Stadyumda Sona Doğru

Kaba inşaatı neredeyse bitmek üzere olan ve yeni sezonda Antalyaspor’u ağırlayacak 33.000 kişilik yeni stadyumun dış cephe çalışmalarında sona gelindi.

Yeni Antalyaspor Stadyumu’nun peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesinin yapılabilmesi için inşaat etrafındaki duvarların da yıkıldığı gözlemlenirken, yeni stadyumun Nisan ayı sonlarına doğru kaba inşaatının tamamen bitmesi ve Akay İnşaat tarafından teslim edilmesi bekleniyor.

Öte yandan Nisan ayında stadın teslim edilecek olmasına ve Mayıs ayında resmi açılışının yapılacak olmasına rağmen statta futbol maçı oynanabilmesi için biraz daha zamana ihtiyaç olduğu ifade edilirken, çimin tamamen oturması ve futbol oynamaya elverişli hale gelmesinin de 1-2 ayı bulabileceği belirtildi.

2015-2016 sezonunda hiçbir sorun yaşanmadan maçların oynanabileceği söylenen stadyumda üretimde olan koltukların da yaklaşık 1 aya kadar gelip, montaj işlemlerinin tamamlanacağı yüklenici firma tarafından bildirilen bir güzel haber olarak daha bildirildi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER