SadeceAntalyaspor.com

Yeni Stadyumda Yeni Sıkıntılar

Yapımı devam eden ve yeni sezonda kullanıma açılması beklenen Antalyaspor’un yeni stadyumunda deneme koltukları yerleştirilmeye başlandı. Denemelerde yerleştirilen koltukların bazı bölgelerde kırmızı, bazı bölgelerde beyaz renkte olduğu görüldü. Öte yandan sosyal medyada uzmanlar tarafından birkaç ay önce yapılan çimlemenin tutmadığı ve zeminin oturmadığı iddia edilirken zeminin bir çok yerinde de çimlerde yanığa bağlı sararma görüldü. […]

29 Temmuz 2015 - 23:01 'de eklendi.
Yeni Stadyumda Yeni Sıkıntılar

Yapımı devam eden ve yeni sezonda kullanıma açılması beklenen Antalyaspor’un yeni stadyumunda deneme koltukları yerleştirilmeye başlandı. Denemelerde yerleştirilen koltukların bazı bölgelerde kırmızı, bazı bölgelerde beyaz renkte olduğu görüldü.

Öte yandan sosyal medyada uzmanlar tarafından birkaç ay önce yapılan çimlemenin tutmadığı ve zeminin oturmadığı iddia edilirken zeminin bir çok yerinde de çimlerde yanığa bağlı sararma görüldü.

Stadın yeni sezonda kullanıma açılabilmesi için belli bölgelere serme çim yerleştirilmesi de kulüp tarafından gündeme alındı.

YeniAntalya1

YeniAntalya3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER