SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Yakışmadı Sana Başkan

Bu sezon işler kötü gittiği halde taraftar sonuna kadar arkanızda durmaya devam etti. Ancak takımın kötü halinde birden bırakıp gitmek size hiç yakışmadı …

13 Aralık 2017 - 7:53 'de eklendi.
Yakışmadı Sana Başkan

Bu takımın başına gelip rüya gibi bir sezonu tamamladınız. Bu taraftar size sahip çıktığı, savunduğu ve sizin arkanızda durduğu kadar neredeyse hiç kimsenin arkasında böyle durmadı. Bu sezon işler kötü gittiği halde taraftar sonuna kadar arkanızda durmaya devam etti. Ancak takımın kötü halinde birden bırakıp gitmek size hiç yakışmadı.

Zorlukları birlikte aşmak varken, bizleri yüz üstü bırakmanız akıllarda farklı farklı düşüncelere sebep oluyor. “Batırdı kaçtı” , “Ali Koç’un listesine girecek” gibi yorumlar yapılıyor. Bu kadar kolay pes edeceğinize hiç inanmıyordum. Bu zor süreçte bizi yarı yolda bıraktığınız için sizi kınıyorum. Seni bu kararı almaya iten sebepler nelerdir? Bu taraftara açklamak zorundasın. Onlarca taraftarın hayalleriyle oynamak kimsenin hakkı değildir.

Başkanlar yapılan hiçbir şeyin hesabını vermiyor. Sistem gelmeli ülkeye ve hesaplar sorulmalıdır. Ne güzel, bu kadar pahalı transferler yapılsın, kulüp borca sokulsun, sonra “ben küstüm, gidiyorum.”  E bu kadar borcu kim ödeyecek? Olan bu kulübe olacak ve üzülen yine gerçek taraftar olacak.

Yeni gelecek Başkan ve yönetim oturup ligi bilen, takımı adam edebilecek bir teknik direktör getirmelidir. Kadro içerisinde de takımdan kesinlikle ayrılması gereken isimler var.

Ayrıca bazı çakma Ertem Şenerler, kiminiçin çalıştığı belli olmayan, kendini Antalyasporlu görüo ancak saçmasapan, yalan haber yapıp ortalığı karıştıranlardan bıktım artık. Bir insan kendi takımına neden böyle yapar?

Açıkçası futbol hakkında hiç konuşasım yok. Gençlerbirliği maçında oynanan oyun ve kupada aldığımız sonuç ortada. Ancak şunu belirtmeliyim ki Celustka’yı Gençlerbirliği maçında stoperde iyi gördüm, kendini biraz toparlamış gibiydi.

Sezon sonu bu takımın ilk 10’a gireceğine inanıyorum. Yeni gelecek Başkan ile ara transferde yapılacak değişiklikler sonrasında her şeyin farklı olacağına inanıyorum. Yeter ki biz taraftarlar birlik olalım, takımın arkasında duralım.

Nasıl düştüysek kalmasını da biliriz. Güzel günler göreceğiz, güneşli günler!

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER