Vazgeçilmiyor

Ligin son sıralarında bizi görmek isteyenlere inat bu haftayı üçüncü sırada kapatıyoruz…

Vazgeçilmiyor
11.12.2018
A+
A-

Bir aşkın peşinden yüzlerce taraftar kilometrelerce yol tepip düştüler yine yollara. Otobüs sıkıntısı yaşanmasa şaşardım. Ama bu büyük taraftar ne yaptı etti ve 727 kişiyle Bursa deplasmanını yaptı. Teşekkürün en büyüğünü hak eden, alkışları hak eden bu insanların hakkını yememek lazım. Teşekkür ediyorum, zamanınızı aşkınıza hibe ettiğiniz için.

Şehrinin takımı yaşanılan onca aksiliğe rağmen üst sıralarda savaşırken, takımını hiç bir şehirde yalnız bırakmayan cefakar taraftarına otobüs için destek olmamak neden? Sorulacak onca soru varken bu galibiyetin üzerine gerçekten gölge düşürmek istemiyorum.

Ligin son sıralarında bizi görmek isteyenlere inat bu haftayı üçüncü sırada kapatıyoruz. Çok bir şey beklemiyor iken şu anda bu halde olmamızın mimarlarını tek tek tebrik ediyorum. Geçen hafta da yazdığım gibi gerçekten bir bakmışsınız Avrupa’dayız.

Yazılacak çok söz, gidilecek çok deplasman, kazanılacak çok maç var. Umarım bu arzu, hırs, azim hiç bitmez futbolcularımızda, yönetimimizde, kulübümüzde ve taraftarlarımızda. Bu aşktan deli olmuş haldeyken zaten vazgeçemeyiz biz bu sevdadan. Futbolcularımızın, yönetimimizin de aynı şekilde devam edeceğinden hiç bir şüphem yok. Korkmaz’ın öğrencileri vura vura, kıra kıra hak ettikleri yerdeler.
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Çocuklar!

Kırmızı-beyaz aşkla kalınız büyük Antalyaspor taraftarı, sevdamız yüreğinizden düşmesin. Bu haftayı deplasmanda söylenilen Murat Göğebakan – Vazgeçilmiyor şarkısıyla kapatıyorum;

Aşkından olmuşum deli,
Sen istersen bitir beni,
Düşündükçe bu can seni
Vazgeçilmiyor
Vazgeçilmiyor vazgeçilmiyor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.