SadeceAntalyaspor.com

Tribünlere Yeni Grup Geliyor

Hilmi Bulut, yeni sezonda hiçbir taraftar grubundan üye almayarak, kendi ekibiyle tribünlerde olacağını söyledi …

01 Mart 2016 - 1:43 'de eklendi.
Tribünlere Yeni Grup Geliyor

Antalyalı ve Antalyaspor sevdalısı Hilmi Bulut, Sivasspor – Antalyaspor maçının ardından patlak veren taraftar grupları krizinin ardından yeni sezonda hiçbir taraftar grubundan üye almayarak, kendi ekibiyle tribünlerde olacağını söyledi.

Hlmi Bulut, yaptığı açıklamada grubun kurulması yönünde düğmeye bastığını,  07 Gençlik ve Grup 1966’dan herhangi bir adam almadan 1500 kişilik kendi grubuyla gelecek sezondan itibaren tribünlerde yer almak istediğini açıkladı.

aciklama-hilmibulut

 

Öte yandan Bulut, sosyal medya hesabından Gültekin Gencer’e de çağrıda bulunarak,  iki tribün grubunun arasının limonileşmesine üzüldüğünü ve Başkan Gencer’in  iki grup lideriyle de toplantı yapıp gerginliği alması talebinde bulundu.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • hassan ;

    7589635 tane grubumuz yetmiyor tabi 1 tane daha lazım gruplar misyonunu tamamladı artık tribünleri ve antalyamızı ayağa kaldıracak tek şey münferit desteğidir maratonun oturarak maç seyretmemesidir bi anlayamadınız münferitler tek kurtuluş yoludur gruplardan bir yol olmaz

    1 Mart 2016 15:08
  • halil ;

    Zaten 3 tane var 4. Ye ne gerek yok herkes ayrı telden çalıyor kırmızı beyaz en büyük aantalyadan başka ortak bir tezeruat yok birlik olmak lazım bana gore saygı duyuyorum hepsine ben bir tarafsız olarak diyorum ki paşa yılmaz tek reis olsun hak eden isim odur bence

    1 Mart 2016 12:16