SadeceAntalyaspor.com

TFF’den Antalyaspor’a Red

Türkiye Futbol Federasyonu, Antalyaspor’un ilk üç iç saha maçını deplasmanda oynama isteğini geri çevirdi. Geçtiğimiz haftalarda inşası süren yeni stadyumdan ötürü TFF’ye başvurarak, yeni sezonda işlk üç iç saha maçını deplasmanda oynama talebinde bulunan Antalyaspor’un başvurusu reddedildi. Antalyaspor’un bu isteğini gündeme alan TFF Yönetim Kurulu, sadece kulüp isteğiyle değerlendirilme yapılamayacağı, on sekiz kulübün de onay […]

31 Temmuz 2015 - 18:00 'de eklendi.
TFF’den Antalyaspor’a Red

Türkiye Futbol Federasyonu, Antalyaspor’un ilk üç iç saha maçını deplasmanda oynama isteğini geri çevirdi.

Geçtiğimiz haftalarda inşası süren yeni stadyumdan ötürü TFF’ye başvurarak, yeni sezonda işlk üç iç saha maçını deplasmanda oynama talebinde bulunan Antalyaspor’un başvurusu reddedildi.

Antalyaspor’un bu isteğini gündeme alan TFF Yönetim Kurulu, sadece kulüp isteğiyle değerlendirilme yapılamayacağı, on sekiz kulübün de onay vermesi ile bu değişikliğin yapılabileceğini belirterek, adresi kulüplere doğrulttu.

Kulüplerin bu konuda olumsuz görüş bildirmesi üzerine akşam saatlerinde toplanan TFF Yönetim Kurulu, Antalyaspor’un bu kararın reddedilmesi hakkında görüş birliğine vardı.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER