SadeceAntalyaspor.com

Tesislerin Temeli Atılıyor

Antalyaspor’un yeni stadyumunun tamamlanmasına günler kala, bir diğer müjdeli haber de yeni yapılacak tesislerden geldi. Döşemealtı’nda yer alacak tesisin temel atma töreni, 26 Mayıs 2015 Salı günü atılacak. Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Büyük Antalyaspor Camiası, Hepimizin tek sevdası Antalyasporumuzun geleceği olacak Avrupa’nın en modern spor kompleksinin temel atma töreni 26.05.2015 Salı günü saat […]

20 Mayıs 2015 - 11:39 'de eklendi.
Tesislerin Temeli Atılıyor

Antalyaspor’un yeni stadyumunun tamamlanmasına günler kala, bir diğer müjdeli haber de yeni yapılacak tesislerden geldi.

Döşemealtı’nda yer alacak tesisin temel atma töreni, 26 Mayıs 2015 Salı günü atılacak.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Büyük Antalyaspor Camiası,

Hepimizin tek sevdası Antalyasporumuzun geleceği olacak Avrupa’nın en modern spor kompleksinin temel atma töreni 26.05.2015 Salı günü saat 11:00’de Döşemealtı Tesisleri’nde gerçekleşecektir.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Menderes Türel’in büyük özverisi ile yaptırılmaya başlanan ve yıllardır özlemini duyduğumuz yeni tesisimiz için Sayın Başkanımızı yalnız bırakmayacağız.

Antalyasporumuzun geleceğini belirleyecek bu tarihi günü kaçırmamanızı temenni eder, bayrağınızı alıp tören alanına gelmenizden büyük mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER