SadeceAntalyaspor.com

Süğlün: ” Tarık’ın Başarılı Olacağına İnanıyoruz”

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, yapılan transferler ve takımın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

01 Şubat 2019 - 15:39 'de eklendi.
Süğlün: ” Tarık’ın Başarılı Olacağına İnanıyoruz”

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, yapılan transferler ve takımın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında konuşan Murat Süğlün, Freddy ile 1,5 yıllık bir anlaşma yapmalarının yanında 1 yıl daha uzatma opsiyonu bulunduğunu söyledi.

Amilton’un da satın alma opsiyonuyla beraber sezon sonuna kadar kiralık olarak takıma katıldığını ve Tarık Çamdal ile yarım sezonluk anlaşmaya varıldığını kaydeden Süğlün, Tarık Çamdal’ın Galatasaray’da yaşadığı sürecin kendilerini ilgilendirmediğini ve Tarık’ın kendisini ligde ispatlamış kariyerli bir oyuncu olduğunu ifade etti.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın talebi doğrultusunda Tarık Çamdal’a bir şans vermek istediklerine değinen Murat Süğlün, Tarık’ın başarılı olacağına inandıklarını aktardı.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün çabaları sayesinde transfer engelinin kalktığının altını çizen Süğlün, scout ekibinin takip ettiği 2 futbolcuyu transfer ettiklerini ve transfer döneminin kendileri için verimli geçtiğini dile getirdi.

Beşiktaş maçına özel bir hazırlık yapmadıklarını ve karşılaşmada iyi konsantrasyon ile taraftar desteği sayesinde üç puanla ayrılmak istediklerini aktaran Murat Süğlün, taraftarların stadı dolduracağını ve güzel bir atmosfer oluşacağını düşündüklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER