SadeceAntalyaspor.com

Ceylan: Gerçek Antalyaspor’u Göstereceğiz

Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında sahasında Kayserispor’u ağırlayacak olan Antalyaspor’da hedef galibiyet olarak belirlendi. Antalyaspor Asbaşkanı Hasan Ali Ceylan yaptığı açıklamada, son iki maçta istediklerini sonuçları alamadıklarını belirtti. Bu maçların bazı bölümlerinde Antalyaspor’a yakışmayan bir futbol sergilediklerini ifade eden Ceylan, Antalyaspor camiasının ve yönetiminin takımdan büyük beklentileri olduğunu söyledi. Taraftarın Antalyaspor’a gösterdiği ilginin devamı için […]

06 Kasım 2015 - 14:09 'de eklendi.
Ceylan: Gerçek Antalyaspor’u Göstereceğiz

Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında sahasında Kayserispor’u ağırlayacak olan Antalyaspor’da hedef galibiyet olarak belirlendi.

Antalyaspor Asbaşkanı Hasan Ali Ceylan yaptığı açıklamada, son iki maçta istediklerini sonuçları alamadıklarını belirtti. Bu maçların bazı bölümlerinde Antalyaspor’a yakışmayan bir futbol sergilediklerini ifade eden Ceylan, Antalyaspor camiasının ve yönetiminin takımdan büyük beklentileri olduğunu söyledi.

Taraftarın Antalyaspor’a gösterdiği ilginin devamı için başarılı sonuçlar alınması gerektiğini kaydeden Antalyaspor Asbaşkanı, Kayserispor maçında futbolcuların sahada gerçek Antalyaspor’u göstereceklerini açıkladı.

Antalyaspor Asbaşkanı Hasan Ali Ceylan, “Kayserispor maçından galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER