SadeceAntalyaspor.com

Korkmaz: “Şu Anki Durumda Yeni Transfer Gözükmüyor”

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

17 Ocak 2019 - 16:01 'de eklendi.
Korkmaz: “Şu Anki Durumda Yeni Transfer Gözükmüyor”

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Verimli bir kamp dönemi geçirdiklerine değinen Bülent Korkmaz, oyuncularının kamp dönemindeki performansından memnun olduğunu ve zorlu bir ikinci devrenin kendilerini beklediğini söyledi.

Savunma hattında sıkıntı yaşadıklarını belirten Korkmaz, “Sakatlıklarımız nedeniyle güçlü olduğumuz savunma hattında sıkıntılar yaşıyoruz. Dolayısıyla belki oyun planında bir değişiklik yapabiliriz. Daha çok koşmamız, mücadele etmemiz ve takım halinde oynamamız gerekiyor. Şu anda kısıtlı bir kadromuz var. 3 stoperimiz de sakat. Alternatifler yaratmamız lazım” diye konuştu.

Her teknik direktörün takımına transfer isteyeceğini kaydeden Bülent Korkmaz, “Bu gayet normal ama bizim maalesef geçmişten gelen ekonomik yükümüz var. Kulübün büyük bir borç yükü var. Bu yükü de mevcut başkan ve yöneticilerimiz gidermeye çalışıyor” dedi.

Maliyeti yüksek oyuncularla yollarını ayırdıklarını ve şu anki durumda yeni transfer gözükmediğini açıklayan Korkmaz, sezon başından bu yana yaşanılan zorlukların üstesinden gelmeye çalıştıklarını vurguladı.

Kendilerinin de hayalleri olduğunu ancak bunun ilerleyen yıllar için olabileceğini hatırlatan Antalyaspor Teknik Direktörü, bu sene gerçekçi olduklarını ve bu sezona dair hiç kimsenin beklentisinin yüksek olmaması gerektiğini söyledi.

UEFA Avrupa Ligi gibi hayalleri oluşturmak için bu yıldan temelleri atmaya başladıklarını belirten Bülent Korkmaz, altyapıdan oyuncular çıkarmaya başladıklarını ve ileride bunun da gerisinin geleceğini dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER